icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تیزر رسمی کیا کادنزا فیس لیفت منتشر شد

تیزر رسمی کیا کادنزا فیس لیفت منتشر شد

comments 0 1398/3/18

کادنزا یکی از سدان ها کم اقبال کیا محسوب می شود که آخرین نسل شده آن در سال 2016 با مدل 2017 وارد بازار آمریکا شد.حالا کره ای تصمیم گرفته اند که نسخه بروزرسانی شده این سدان را وارد بازار های جهانی کنند. ظاهرا قرار است این اتفاق ابتدا در وطن این خودروساز رخ دهد و از همین رو نخستین تیزر های رسمی کیا کادنزا فیس لیفت منتشر شده است.

همانطور که اشاره شده نسل دوم این خودرو که در کره با نام K7 عرضه می گردد در سال 2016 وارد بازار های جهانی شد. در تیزر منتشر شده که اسکچ های این خودرو را به تصویر می کشد مشخص است که نسخه فیس لیفت کادنزا از ظاهری بهبود یافته در کنار نمایی گیراتر برخوردار است. در نمای جلو شاهد جلوپنجره‌ای جدید و چراغ‌های نرمی هستیم که به جلوپنجره متصل هستند.

در بخش عقبی خودرو نیز همین رویه در پیش گرفته شده است بطوریکه چراغ های بازنگری شده توسط نوار نورانی به یکدیگر متصل شده اند. با توجه به این تصاویر می توان حدس زد چراغهای عقب و جلوی این خودرو از نوع LED باشند.

در بین تصاویر منتشر شده تصویر مبهمی از کابین نیز وجود دارد که حکایت از تغییرات بزرگ را می دهد. در این بخش یک صفحه‌نمایش بزرگ‌تر بکار رفته و ورودی‌های هوا نیز درست زیر صفحه‌نمایش نصب شده اند. کنسول مرکزی نیز بازنگری شده و دارای پانل کنترل سیستم تهویه مطبوع می‌باشد. همچنین تغییراتی را می‌توان در اطراف اهرم تعویض دنده دید.

کیا با انتشار تصاویر فوق خبر از رونمایی قریب الوقوع این سدان را داده است از همین رو احتمال می رود کیا کادنزا فیس لیفت تا آخر همین ماه میلادی رونمایی شود.البته برای دیدن  نسخه آمریکایی آن باید تا اواخر سال منتظر ماند.

برچسب ها:

کیاکیا کادنزاkia
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/3/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط