icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تیزر کابین لوکس فلایئنگ اسپور را ببینید

تیزر کابین لوکس فلایئنگ اسپور را ببینید

comments 0 1398/2/28

بنتلی در تکاپو برای عرضه نسل جدید فلایئنگ اسپور است.بر اساس اطلاعات موجود این لاکچری بریتانیایی در مراسمی خاص مصادف با  یک صدمین سال تاسیس برند این برند رونمایی خواهد شد.

تاکنون تصاویر جاسوسی زیادی از این خودرو منتشر شده و ما تا حدودی با چهره این خودرو آشنا شده ایم اما بنتلی قصد دارد تا زمان رونمایی رسمی تیزر های متعددی را منتشر نماید تا هیجان برای مشاهده این فوق لوکس بیشتر شود.

بنتلی با تولید نسل جدید فلایئنگ اسپور در حال معرفی اولین‌های صنعت خودرو از نظر طراحی کابین است که بارزترین ویژگی آن پوشش چرم با بافت سه‌بعدی و الگوی الماسی می‌باشد. این متریال جدید توسط تیمی زبردست در انگلستان توسعه یافته و یکی از چندین ویژگی پیشرفته و جدید سومین نسل سدان گرندتورینگ خاص بنتلی خواهد بود.

از نظر ظاهری این متریال با آنچه در کابین بنتلی GT دیده بودیم بسیار متفاوت است. کانتیننتال GT در کابین خود دارای لوگوی الماس شکل بوده اما این الگو بجای حالت افقی از حالتی عمودی برخوردار بوده و فاقد همان ویژگی سه‌بعدی مدل فلایینگ اسپور جدید می‌باشد.

مدیر عامل بنتلی آقای آدریان هالمارک اعتقاد دارد این خودرو از نظر قیمتی در جایگاه بالاتری قرار دارد و احتمالا به 200 هزار پوند تمایل داشته باشد.اگر این گفته مدیر عامل درست باشد باید بزودی شاهد رقابتی سخت مابین بنتبی فلایئنگ اسپور  و مرسدس بنز کلاس S خواهیم بود.

ظاهراً خریداران خواهند توانست حداقل از بین سه پیشرانه شامل 12 سیلندر 6 لیتری، 8 سیلندر 4 لیتری و 6 سیلندر 2.9 لیتری پلاگین هیبریدی یکی را انتخاب کنند. این پیشرانه‌ی آخری در بازارهایی همچون چین می‌تواند مزیت‌های مالیاتی زیادی در بر داشته باشد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/2/28
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط