icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تیونینگ جذاب داستر توسط دلتا

تیونینگ جذاب داستر توسط دلتا

comments 0 1398/2/14

کمپانی آلمانی دلتا چندی پیش با تیوینیگ گیرای فولکس واگن اطلس توانایی های خود را رخ کشید. حالا این شرکت بسراغ خودروی ارزان قیمت داستر رفته است تا ظاهر این خودرو جذابتر از گذشته نماید .البته این کراس اوور پرفروش داچیا با تغییرات اعمال شده از سوی دلتا حالا آفرود تر از گذشته شده است.

مهمترین تغییر این خودرو به مجهز شده کیت ارتفاع 30 میلی متری باز می گردد که باعث افزایش ارتفاع قابل توجهی شده است. همچنین در زیر خودرو صفحه آلومینیومی 5 میلی متری نصب شده از تا برخورد پیشرانه و جعبه دنده با کف زیمن و صخره های جلوگیری نماید.

کشش این شاسی‌بلند نیز با استفاده از لاستیک‌های کارای بی اف گوودریچ ارتقا یافته و اگر مسیر پیش رو سخت و لغزنده باشد رانندگان می‌توانند از وینچ پشت سپر جلو استفاده کنند. این وینچ با تمامی قوانین موجود سازگار بوده و دارای میله‌ی فولادی ضدزنگ است و استانداردهای ایمنی حفاظت از عابران پیاده را پاس می‌کند.

از دیگر تغییرات اعمال شده بر روی این خودرو باید به مواردی نظیر چراغ‌های جلوی اضافی، روف راک، نوار نورانی LED و رینگ‌های متفات اشاره کرد. قابل ذکر است رینگ های فوق با لاستیک های اشاره شده دارا قیمت 1750 یورویی هستند که در صورت سفارش لاستیک های دیگر این قیمت به 1350 دلار کاهش خواهد یافت.

روف راک  قابل مشاهده در تصویر نیز 798 یورو قیمت داشته درحالی‌که میله‌ی فولادی وینچ با بهای 296 یورویی قابل سفارش است. کیت افزایش ارتفاع هم 450 یوروی دیگر به قیمت خودرو اضافه می‌کند. وینچ 2 تنی یاد شده با قیمت 1178 یورو عرضه شده است. بسته به میزان قدرت و نورافشانی، چراغ‌های اضافی این شاسی‌بلند نیز با بهای 264 تا 500 یورو قابل سفارش هستند.

برچسب ها:

داچیاداستردلتا
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/2/14
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط