icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تیونینگ سنگین جی پاور بر روی بی ام و X6 M

تیونینگ سنگین جی پاور بر روی بی ام و X6 M

comments 0 1397/3/23

شرکت جی پاور در سال 2010 با تیونینگ فوق العاده خود بر روی بی ام و X6 M شاسی بلندی را به معرض ظهور رساند که دیگر خودروی در این سطح یارای رقبات با آن را نداشت. این شرکت با تغییرات اعمال شده بر روی موتور 5.5 لیتری نسخه استاندارد X6 M توانست قدرت موتور را به 888 اسب بخار و گشتاور آن را به 870 نیوتن  رساند.

ب ام و X6 تیونینگ

سالها گذشت و این خودرو همچنان حاکم بلامنازع شاسی بلند های جهان بود تا زمانی که لامبورگینی اوروس توسط این خودرو ساز ایتالیایی معرفی گردید.جی پاور که همه چیز را از دست رفته می دید اینبار به سراغ نسل دوم بی ام و X6 M بازگشت و با استفاده از کیت بدنه "تایفون" و تغییرات فنی  تلاش کرد دوباره این امپراطوری را از اوروس باز پس گیرد.جی پاور با اعمال تغییرات فنی باعث شده که میزان قدرت موتور 750 اسب بخاری نسل دوم X6 M حدود 100 اسب بخار بیشتر و گشتاور 980 نیوتن متری حدود 130 نیوتن متر بیشتر از لامبورگینی اوروس بیشتر شود از همین رو این نسخه تیونینگ شده ایکس 6 را باید نزدیک ترین شاسی بلند رقیب اوروس دانست. X6 M تیونینگ شده، تنها 11.5 ثانیه زمان نیاز دارد تا مسیر 400 متر را طی کند و بیشینه سرعت آن به 300 کیلومتر بر ساعت رسیده است. اما با وجود تمام این تغییرات، بیشینه سرعت آن همچنان 7 کیلومتر کمتر از اوروس است.

ب ام و X6 تیونینگ

البته قابل ذکر است تغییرات انجام گرفته بر روی نسخه استاندارد 4.4 لیتری توربو 8 سلیندر این خودرو کاملا جزیی است از همین رو شرکت جی پاور قطعات تولیدی خود را مانند توربوشارژ، هدرز و سیستم اگزوز و کاتالیزور، روی این خودرو نصب کرده است و برنامه ریزی ECU این خودرو را دستخوش تغییراتی کرده است.

ب ام و X6 تیونینگ

همانطور که اشاره از جمله تغییرات جی پاور بر روی X6 M استفاده از کیت بدنه "تایفون"است که علاوه بر جذابیت های ظاهری کمی به عرض خودرو افزوده است همچنین  استفاده از رینگ های آلیاژی 23 اینچی ظاهری تهاجمی و جذابیت های بصری خود را چندین برابر کرده است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/3/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط