icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین جذاب ترین ویدیوی رانندگی از نگاه اول شخص که تا به حال دیده اید

جذاب ترین ویدیوی رانندگی از نگاه اول شخص که تا به حال دیده اید

comments 0 1397/5/16

این فیلم بسیار جذاب لذت رانندگی با لامبورگینی هوراکان پرفورماته اسپایدر را نشان می می دهد

مطمئنا تا به حال ویدیوهای زیادی با رانندگی  از نگاه اول شخص دیده اید. اما باید گفت که ویدیوی زیر یکی از بهترین آن ها است که در یک جاده ی کوهستانی پر پیچ و خم با یکی از بهترین لامبورگینی ها، یعنی هوراکان پرفورمانته اسپایدر در حال رانندگی است.

اگرچه در بسیاری از این دسته ویدیوها به خصوص خودرویی که سقف باز است محیط هم تأثیر بسیاری دارد اما این بار فقط تخته گاز رفتن اهمیت پیدا می کند و البته این نکته مهم است که راننده بسیار خطرناک مسیر را طی می کند و با قطع کردن پیچ ها و سبقت های نادرست هیجان را دو چندان می کند و خوشبختانه اتفاقی هم نمی افتد.

مدل پرفورمانته ی هوراکان در برخی مشخصات به روز رسانی شده است که در این میان می توان به سقف متحرک، سیستم پویای آیرودینامیک ALA، شبکه ی هوشمند مدیریت تطبیقی ANIMA، تعلیق و فرمان پذیری اشاره نمود.

همچنین با توجه به تقویت شدن شاسی این خودرو 125 کیلوگرم به وزن استاندارد آن افزوده شده است و صفر تا صد کیلومتر بر ساعت را 0.2 ثانیه دیرتر (3.1 ثانیه) طی می کند و حداکثر می تواند با سرعت 325 کیلومتر بر ساعت حرکت کند.

 قدرت این سوپر اسپرت توسط یک پیشرانه ی 5.2 لیتری 10 سیلندر که با ارتقا یافتن 631 اسب بخار قدرت و 600 نیوتون متر گشتاور را به هر 4 چرخ منتقل می نماید و از گیر بکس 7سرعته ی اتوماتیک دو کلاچه بهره می برد.

user-img

نویسنده :

ایمان غفاری

comments 0 1397/5/16
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط