icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین جشنواره خودروهای تیون شده و کلاسیک در توچال برگزار شد

جشنواره خودروهای تیون شده و کلاسیک در توچال برگزار شد

comments 0 1397/6/16

پردیس خودرو-بازار افتر مارکتینگ و عرضه کننده لوازم جانبی ،تیونینگ و تزئینی در همه جای دنیا بخشی جذاب و البته پرطرفدار است اما در ایران و مخصوصا در این اوضاع و احوال  نفس اخر را می کشد و طرفدران این گونه خودروها به سختی می توانند ادامه کار دهند چرا که دیگر خرید قطعات یدکی ساده و مورد نیاز اساسی خودرو هم به سختی و با قیمت های بالای در دسترس است چه برسد به لوزام جانبی و گرانقیمت.

جشنوراه خودروهای لوکس و کلاسیک توچال

اما هنوز هم هستند عاشقانی که به سختی و تنها با نیروی علاقه به کار خود ادامه می دهند و خودروهای تیون شده جذابی را تدارک می دهند که هر بیننده ای را به وجد می آورد .به تازگی  دومین جشنواره خودروهای  لوکس و کلاسیک به همت هیات موتورسواری و اتومبیل رانی استان تهران و SBCدر ایستگاه یک توچال برگزار گردید که باعث شد امید های برای زنده نگه داشتن این دورهمایی های جذاب  دوباره زنده شود.

جشنوراه خودروهای لوکس و کلاسیک توچال

در این گردهمایی انواع خودروهای کلاسیک جذاب ،افرود و تیونینگ شده به نمایش گذاشته شده بود که همگی به بوسیله افراد شخصی و عاشق تدارک دیده شده بودند. البته در حاشیه این گردهمایی حرکت نمایش هم نیز برگزار گردید.

جشنوراه خودروهای لوکس و کلاسیک توچال

بطور کلی باید گفت در این جنشواره خودروهای کلاسیک آمریکایی نظیر لینکلن، بیوک، کادیلاک، شورولت و پونتیاک بیشتر از همه نظر ها را به خود جلب می کرد.همچنین مدل های ماندگار مرسدس های کلاسیک در کنار محصولات زیبای ژاپنی و انگلیسی های نادر جلوه ای خاص به این جشنواره بخشیده است .در بخش دیگری از این همایش خودروهای مجهز به سیستم های صوتی خاصی به نمایش گذاشته شده بود که نفس دوستدارن این بخش را به شمارش می انداخت.

جشنوراه خودروهای لوکس و کلاسیک توچال

مطمئنا این دورهمایی های جذاب می تواند مکانی باشد که دوستدارن این صنعت حاصل دستاورد های خود را به صورت قانومند به نمایش بگذارند تا کمتر شاهد گردهمایی های خیابانی باشیم.

جشنوراه خودروهای لوکس و کلاسیک توچال

در پایان ضمن دعوت از شما برای مشاهده تصاویر اختصاصی پردیس خودرو یادآور می شویم امروز 16 شهریور ؛آخرین فرصت برای بازدید از این نمایشگاه است . پس اگر کمی به خودروهای کلاسیک و تیون شده علاقمند هستید ،می توانید بعد از ظهر جمعه خود را در این مکان خوش آب و هوا و مفرح به پایان ببرید. قابل ذکر ساعات بازدید از این جشنواره 18 الی 1 بامداد خواهد بود.

 

اینستاگرام پردیس خودرو  برای اطلاع از جدیدترین اخبار روز خودرو ایران و جهان و همچنین مشاهده ویدئو های جذاب اینستاگرام "یک و دو" را دنبال کنید

 

تلگرام پردیس خودروبرای اطلاع از قیمت روز خودرو ،جدیدترین شرایط فروش و اطلاع از اخرین اخبار ما را در تلگرام دنبال نماید.

 

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/6/16
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط