icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین جوایز طراحی 2018 به کیا رسید

جوایز طراحی 2018 به کیا رسید

comments 0 1397/1/21

جایزه طراحی "رد دات"که در نوع خودرو یکی از معتبرین جوایز طراحی در دنیا خودرو محسوب می گردد به محصولات کیا و هیوندای تعلق گرفت که در این بین سهم کیا بیشتر از خواهر خوانده خود بود. برای انتخاب این جوایز 6300 محصول از 59 کشور جهان موررد ارزیابی قرار گرفت که در نهایت کیا استینگر گرن توریسمو تواست جایزه "بهترین بهترین ها" را از آن خود کند.

بهترین جایزه طراحی

کیا استینگر در مرکز اروپایی کیا واقع در  فرانفکورت مورد طراحی قرار گرفته که با داشتن بدنه عضلانی و سبک بدنه فست بک توانست به سرعت مورد توجه کارشناسان قرار گیرد.

بهترین جایزه طراحی

در بخش کراس اور های شهری این کیا استونیک بود که توانست این جایزه را از آن خود کند.کیا استونیک هم در مرکز طراحی فرانکفورت طراحی شده است که بدلیل ظاهر جسور مورد استقابل قرار گرفت.

بهترین جایزه طراحی

نسل سوم کیا پیکانتو به‌عنوان کوچک‌ترین محصول کیا هم شخصیت جوان و پرانرژی در سگمنت A را به نمایش می‌گذارد. طراحی هوشمندانه جدید و با کیفیت بالا، کابین با تکنولوژی روز و پتانسیل بالا برای سفارشی‌سازی از ویژگی‌های پیکانتوی جدید می‌باشند.

خودروی هیوندایی «کنا» در بخش آفرود و شاسی‌بلند جایزه بهترین طراحی را برد و خودروی «نکسو» نیز در بخش‌ فرعی این رقابت موفق به کسب جایزه شد. پیتر شریر مدیر طراحی کیا در این خصوص گفت: «تیم طراحی جهانی ما باید بسیار مفتخر باشند که برای چهارمین بار جایزه معتبر رددات را می‌برند.» خودروی استینگر در مرکز طراحی اروپایی کیا در فرانکفورت آلمان طراحی شده است.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/1/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط