icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین حضور پر قدرت فولکس واگن با مدل جتا در نمایشگاه SEMA

حضور پر قدرت فولکس واگن با مدل جتا در نمایشگاه SEMA

comments 0 1397/8/9

فولکس واگن برای نمایشگاه SEMA امسال 3 مدل تیونینگ شده خاص جتا را در نظر گرفته که احتمالا به شدت مورد توجه قرار خواهد گرفت. رابرت گال مدیر فروش و بازاریابی فولکس‌واگن در این خصوص می گوید:بهترین تیونر کارهای فعلی ،دست بکار شده اند تا نسل هفتم جتا را برای این نمایشگاه آماده کنند،از همین رو امیدواریم که این خودروهای مورد توجه قرار بگیرد.

جتا S تیون شده توسط Jamie Orr

جتا S تیون شده توسط Jamie Orr

این مدل از جبعه دنده 6 سرعته دستی جتا مدل S و سیستم تعلیق KW کلاب اسپرت بهره می برد که با ریموت کنترل ارتفاع آن تغییر خواهد کرد.در زیر این مدل تیون شده رینگ‌های 20 اینچی ورک اموشن به همراه لاستیک‌های DS8 حضور خواهند داشت.از دیگر ویژگی های بارز این مدل به استفاده از روتورهای ترمز برمبو با 6 پیستون در جلو و کالیپرهای گلف R در عقب باید اشاره کرد.

کیت بدنه هیجان انگیز  این مدل توسط پرینتر های سه بعدی تولید شده است . اهرم تعویض دنده متفاوت و صندلی‌های ریکارو A8 از دیگر امکانات این جتای سفارشی خواهد بود.

Orr  بعنوان مالک این تیونیر می گوید:من سالهای متممادی عاشق فولکس واگن جتا بوده ام بطوریکه نسلهای مختلف این خودرو را خریدرای کرده ام. نسل هفتم این خودرو بسیار جذاب و هیجان انگیز است از همین رو تصمیم به تیون کردن این خودرو گرفته ام.

جتا R-Line شرکت H&R Special

جتا R-Line شرکت H&R Special

سیستم تعلیق کاملا پرفرومنس H&R Special و رینگ‌های متفاوت BUC با ابعاد 19 اینچ و لاستیک‌های پیرلی P زیرو ظاهری متفاوت به این جتای تیوینگ شده بخشیده است.همچنین به منظور ایجاد جذابیت های بصری این خودرو به کیت بدنه Air Design USA شامل اسپویلر عقب متفاوت و گرافیک بدنه‌ی مجهز شده است.از دیگر تغییرات جزیی این خودرو باید به کف‌پوش‌های سفارشی، محافظ سپر عقب و آفتاب‌گیرهای جدید اشاره کرد.

جتا SEL شرکت Air Design USA

جتا SEL شرکت Air Design USA

این مدل از جتای حاضر در نمایشگاه سما با الهام از گلف دهه 80 و 90 میلادی تغییر شکل داده شده است بطوریکه ویژگی های اصلی این مدل به رینگ‌های TSW هاکنهایم S رترو استایل، کیت بدنه‌ی Air Design USA شامل اسپویلر لبه‌ای عقب، گرافیک‌های سه رنگی و دوچرخه‌ای روی سقف محدود شده است.فنر های کم ارتفاع بکار گرفته شده چهر خودرو را کاملا اسپرت نموده است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/8/9
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط