icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین خودروی فرمول 1 جدید رنو رونمایی شد

خودروی فرمول 1 جدید رنو رونمایی شد

comments 0 1397/11/25

اگر به خاطر داشته باشید رنو در نمایشگاه خودرو سال 96 تهران در محل شهر آفتاب برای اولین بار یک خودروی مسابقه ای فرمول 1 را در ایران به نمایش گذاشت. خودروی فوق یکی از نمونه های اصلی فرمول 1 رنو بود که در آن سال پس از برگزاری مسابقات گرند پری ابوظبی برای چند روز در نمایشگاه تهران میزان بازدید کنندگان بود.

حالا این برند فرانسوی نسل جدید خودروهای فرمول 1 خود را رونمایی کرده که در برخی از بخش ارتقاء یافته است اما در بخش پیشرانه همان موتور فصل قبلی همراهی کننده این خودرو است. پیشرانه فوق در فصل گذشته بر محصولات رد بول نیز مورد استفاده قرار گرفته بود.

در مراسم رونمایی از خودروی جدید رنو رانندگان این تیم یعنی نیکو هالکنبرگ و دنیل ریکاردو هم حضور داشتند.البته ریکاردو به تازگی از تیم رد بول به رنو پیوسته است. وی در 7 سال حضور خود در ردبول 7 پیروزی از 29 پودیم را کسب کرده بود.

ریکاردو در خصوص حضور خود در تیم فرمول 1 رنو گفت:

"رنو پیشه بسیار درخشانی در مسابقات موتور اسپرت دارد و همراهی این تیم برای من بسیار چالش بر انگیز است. حال من در تیم هستم و سعی می کنم سریع برانم و انرژی مثبت به تیم تزریق کنم."

هالکنبرگ دیگر راننده رنو در زمان رونمایی این خودرو گفت:

"ما بعنوان یک تیم کارهای بسیاری انجام داده ایم و اگر بخواهیم در مسیر پیشرفت قرار بگیریم باید  این کارها را ادامه دهیم. زمانی که من به رنو پیوستم زیر ساخت بسیاری جزیی بود اما حالا همه چیز تکمیل شده است"

فرمول 1 رنو با نام R.S.19 برای نخستین بار در کاتالونیای بارسلونا وهمزمان با تست های زمستانه بر روی پیست خواهد رفت. از نظر گرافیک‌های بدنه، پوشش این خودرو بسیار شبیه خودروی سال قبل است.مدیر رنو نیز در خصوص اهداف تیم رنو در سال آینده می گوید:ما در فصل جدید سعی می کنیم که وضعیت خوب خود را حفظ کنیم و بدنبال مقام و امتیاز مشخصی نیستم چرا که ما فقط می خواهیم در مسیر پیشرفت باشیم

برچسب ها:

رنو
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/11/25
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط