icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین خودرو های جدید با مدل 2020 که در آینده ی نزدیک عرضه خواهند شد- قسمت اول

خودرو های جدید با مدل 2020 که در آینده ی نزدیک عرضه خواهند شد- قسمت اول

comments 0 1397/3/30

با جمع آوری اطلاعات از گزارشات شرکت های مطرح جهانی از محصولات SUV، پیکاپ، کوپه و غیره تا دو سال دیگر مشخص شده اند و قرار است 25 خودرو با مدل 2020 معرفی شود. شاید این لیست کوتاه به نظر بیاید اما از خودروی جذابی در آن به چشم می خورند. البته ممکن است با اینکه اطلاعات از منابع معتبر جمع آوری شده اند این لیست دچار تغییراتی هم بشود ولی از شواهد پیداست که سال 2020 پر از جذابیت های خاص خواهد بود.

 

آلفارومئو GTV 2020

آلفارومئو GTV 2020

با توجه به استراتژِی 5 ساله ی منتشر شده از گروه FCA، آلفارومئو در پی تولید محصولات مختلفی از قبیل اسپرت و SUV می باشد. یکی از مهمترین محصولات این شرکت مدل GTV خواهد بود که بر پایه ی جولیا تولید خواهد شد و قدرتی در حدود 600 اسب بخار خواهد داشت و به صورت هایبرید کوپه با ظرفیت چهار سرنشین و چهار چرخ محرک تولید خواهد شد. آلفارومئو هنوز اطلاع دقیقی از زمان عرضه ی این خودرو اعلام نکرده است.

اپل iMaybe 2020

اپل iMaybe 2020

ون خودران اپل تحت عنوان پروژه ی تایتان به نظر می آید که لغو شده است با این حال این شرکت همچنان به دنبال توسعه ی این تکنولوژی می باشد که به احتمال بسیار زیاد در خودروی آینده ی این شرکت، iMaybe استفاده خواهد شد. این خودرو با ظاهری آینده نگر، دو سال پیش برای عرضه در سال 2020 برنامه ریزی شده بود که البته بعد از آن اخبار زیادی در این باره به گوش نرسید. شاید بهتر بود این شرکت تکنولوژی محور به صورت رسمی لغو این پروژه را اعلام میکرد یا حداقل نام بهتری را برای خودروی آینده ی خود انتخاب می کرد. به هر طریق باید منتظر ماند تا اخبار دیگری در رابطه با این خودرو منتشر گردد.

آئودی اسپرت برقی 2020

آئودی اسپرت برقی 2020

آئودی اسپرت زیر برند این کمپانی آلمانی به تازگی درباره ی یک خودروی اسپرت برای سال 2020 اخباری را منتشر کرده است که به نظر خودروی جذابی می آید. در اطلاعیه این شرکت به جای اینکه بیشتر به خودرو پرداخته شود به این زیربرند توجه شده بود که در رابطه با آینده ی پروژه های عملکرد محور برقی این شرکت که شامل چند خودروی اسپرت دیگر هم تا 10 سال آینده می باشد خبر داد. مشخصا اولین محصول این کمپانی که سال 2020 به تولید خواهد رسید کراس اوور نخواهد بود زیرا این شرکت صراحتا اعلام کرد در پروژه های بعدی سراغ شاسی بلند ها خواهد رفت. حال این سوال پیش می آید اولین محصول آئودی برقی سدان است یا کوپه یا هاچبک؟

BMW i4 2020

BMW i4 2020

بر خلاف i3 و i8، BMW i4 به عنوان اولین خودروی تمام برقی این شرکت در نظر گرفته می شود و طراحی این خودرو از مدل مفهومی ویژن داینامیک الهام گرفته شده است گزارش ها اعلام می کنند حداکثر مسافت طی شده توسط این خودرو 700 کیلومتر بر ساعت می باشد که در اوایل 2020 عرضه خواهد شد.

BMW M3 2020

BMW M3 2020

در اوایل ماه دسامبر BMW اعلام کرد قرار است 26 خودرو کا یا جدید هستند تا دچار تغییرات ظاهری شده اند  تا سال 2020 معرفی می گردند. این عدد بسیار زیاد می باشد که البته ترکیب مدل های M و M-Performace خواهند بود که می توان در رابطه با تولید برخی از آن ها به طور قطعی نظر داد. اما مدل M3 به عنوان مرکز این پروژه قرار نمی گیرد و M4 هم در کنارش قرار می گیرد. انتظار می رود مدل 2020 M3 در نمایشگاه فرانکفورت بهار سال دیگر رونمایی گردد.

user-img

نویسنده :

کسری اخوی

comments 0 1397/3/30
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط