icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین درگ بنتلی بنتایگا،پورشه کاین توربو و آلفارومئو استلویو Quadrifoglio+ویدئو

درگ بنتلی بنتایگا،پورشه کاین توربو و آلفارومئو استلویو Quadrifoglio+ویدئو

comments 0 1398/2/8

حضور شاسی بلند های پر قدرت و گرانقیمت در بازارهای جهانی روز به روز گسترده می شود و برند های معتبر جهانی محصولات خود را به پیشرانه های قدرتمند مجهز می نمایند.مجله اتو اکسپرس به منظور تعیین سریعترین شاسی بلند در خط مستقیم از بین سه گزینه بنتلی بنتایگا،پورشه کاین توربو و آلفارومئو استلویو Quadrifoglio ،درگی را برگزار کرده است که می تواند بسیار ارزشمند و هیجان انگیز باشد.

و آلفارومئو استلویو Quadrifoglio

آلفارومئو استلویو Quadrifoglio با برخوردار از قیمت پایه 81590 دلار ارزانترین گزینه موجود در این درگ است که از پیشرانه 2.9 لیتری و شش سیلندر 505 اسب بخاری بهره می برد.

در مقابل بنتلی بنتایگا بعنوان یکی از لوکس ترین شاسی بلند های جهان با برخورداری از قیمت 230 هزار دلاری گرانترین عضو شرکت کننده در این درگ خواهد بود. موتور عضلانی 6.0 لیتری 12 سیلندر با 600 اسب بخار تامین کننده نیروی محرکه این بلند قامت بریتانیایی محسوب می گردد.

پورشه کاین توربو از نظر قیمت میان دو گزینه دیگر قرار گرفته و دارای قیمت پایه حدود 125 هزار دلاری است. قوای محرکه این ساخته دست ژرمن ها پیشرانه  4.0 لیتری بیو توربویی است که قدرتی معادل 550 اسب بخار را به چرخها منتقل می نماید.

اما پیش از مشاهده این ویدئوی هیجان انگیز بهتر است بدانید که آلفارومئو دارای شتاب صفر تا 100 کیلومتر 3.6 ثانیه ای است در حالی که شتاب اولیه بنتلی برابر با 4.1 ثانیه بوده و این میزان برای پورشه کاین 3.5 ثانیه می باشد.

ما در خصوص نتیجه این درگ چیزی نمی گویم اما بدانید که اعداد و ارقام فوق نمی تواند از پیش برنده را مشخص نماید و بهتر است خودتان این درگ را مشاهده نمایید تا متوجه شوید چطور در خط پایان همه چیز متفاوت خواهد بود.

برچسب ها:

درگ
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/2/8
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط