icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین درگ تسلا مدل X با سریعترین شاسی بلند +فیلم

درگ تسلا مدل X با سریعترین شاسی بلند +فیلم

comments 0 1397/9/20

چند روز گذشته تسلا مدل x توانست در یک درگ ،سه شاسی بلند قدرتمند را براحتی شکست دهد. اما پس شکست شاسی بلند های بنزینی پرمدعا از یک خودروی برقی بی سر صدا  ،بسیاری متعقد بودند که جای یکی از سریعترین شاسی بلند های حاضر جهان یعنی جیپ گرند چروکی هاوک خالی است.

درگ ریس

CarWow برگزار کننده این درگ صدای مخاطبانش را شنیده و اینبار تسلا مدل X را مقابل مرسدس بنز AMG GLC63 و جیپ چروکی هاوک قرار داده است.

جیپ چروکی هاوک

اما در کمال تعجب و برخلاف اعتقاد بسیاری ،باز همه ای تسلا مدلX P100D  بود که توانست در خط مستقیم رقیب نامی خود ،جیپ چروکی هاوک را زمینگیر کند.نامی از مرسدس بنز GLC نیاوردیم چون با توجه یه میزان فاصله موجود در این درگ بهتر صحبتی از آن نشود.

تسلا مدل X

 

برای اینکه بدانیم چه اتفاقی در پیست مسابقه رخ داده است نگاهی به مشخصات دو خودرو می اندازیم.جیپ چروکی هاواک از نیروگاه 8 سیلندر 6.2 لیتری سوپر شارژر دار با قدرت 707 اسب بخار بهره می برد. از طرف دیگر مدل X را داریم که نسخه‌ی P100D آن قدرت 772 اسبی و البته گشتاور آنی ویران‌کننده دارد.البته جیپ علی رغم کم بودن قدرت خروجی اش دارای یک مزیت رقابتی است و آن هم وزن کمتر نسبت به رقیب خود می باشد.

 

درگ ریس

 

پیشنهاد می کنیم  که ویدئوی ذیل را حتما تماشا کنید تا ببینید که چگونه تسلا مدل X رقیبان خود را پشت سر می گذارد. البته دو مسابقه‌ی دیگر یعنی درگ رولینگ و تست ترمز هم وجود دارد اما خب موضوع اصلی همان درگ یاد شده است.

برچسب ها:

درگتسلا
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/9/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط