icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین درگ جذاب جیپ چروکی وکادیلاک اسکالاد+فیلم

درگ جذاب جیپ چروکی وکادیلاک اسکالاد+فیلم

comments 0 1396/12/22

از سری مسابقات درگ انجام شده توسط کمپانی Hennessey اینبار به سراغ دو شاسی بلند قدرتمند خواهیم رفت تا شاهد عملکرد آن در پیست 400 متر باشم. کادیلاک اسکالاد تیونینگ شده با 800 اسب بخار یک طرف این مسابقه است که پیش از این توانست پیروزی خفیفی در مقابل کامارو ZL1 بدست آورد. از همین رو برگذار کنندگان این درگ تصمیم گرفته که شرایط مسابقه را منصفانه کرده و یک شاسی بلند را مقابل اسکالاد قرار دهند. گزینه مورد جیپ چروکی با 707 اسب بخار خواهد بود که از یک موتور هشت سیلندر هلکت استفاده می کند.

درگ جذاب جیپ چروکی وکادیلاک اسکالاد

با توجه به اعداد و اراقم می توان نتیجه گرفت این کادیلاک خواهد بود که با 100 اسب بخار بیشتر برنده ی درگ نابرابر باشد. اما باید توجه داشت که درست است جیپ چروکی از اسب بخار کمتری برخودار است اما این خودرو از وزن کمتری نسبت به رقیب خود برخوزدار است واین می تواند درگ بین این دو رقیب قد بلند آمریکایی ر جذاب تر کند.

اما همانطور که در ادامه خواهید دید کادیلاک در ابتدای شروع مناسبی دارد و از جیب چروکی اندکی جلو تر حرکت می کند اما باید توجه داشت که جیب چروکی از یک سوپرشارژر بزرگ و قدرتمند  و همچنین از سیستم چهار چره متحرک بهره می برد . همین موضوع باعث می گردد که پس از طی کردن اندکی از مسافت 400 متر این جیپ چروکی باشد که براحتی رقیب خود را ضربه فنی می کند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1396/12/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط