icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین درگ جذاب داج دیمن و Redeye و هلکت SRT

درگ جذاب داج دیمن و Redeye و هلکت SRT

comments 0 1397/11/25

مشاهده ویدئوی درگ خودروهای پرقدرت آمریکایی می تواند بهترین کار برای آغاز یک روز خوب است. خودروهای عضلانی آمریکایی داج و جیپ توجهات را به خود جلب کرده است اما رانندگی با غول های آمریکایی با قدرتی بیش 700 اسب بخار برای همه مقدور نیست از رو مشاهده درگ این خودروها بسیار خواستنی است.

درگ هایی که یک پای آن را داج دیمن در دست داشته باشد همیشه هیجان انگیز است اما اینبار همه چیز متفاوت است چرا که در طرف دیگر پیست داج Redeye جدید قرار گرفته است. با قدرت 797 اسب بخاری، این خودرو تقریباً به اندازه‌ی دیمن قوی بوده و البته از بازنگری کامپیوتری و سوخت مسابقه‌ای استفاده نمی‌کند. هچنین در این درگ نیازی به دستکاری سیستم تعلیق خودرو که مخصوص درگ است ،نمی باشد.

 بدون این تغییرات داج Redeye هنوز هم خودرویی سریع است چرا که تنها در مدت 3.4 ثانیه سرعت خود را به 100 کیلومتر در ساعت می رساند و مسافت 400 متر را در 10.8 ثانیه طی می کند.البته ظاهرا  این خودرو هر چقدر هم سریع باشد در مقابل دیمن شانسی نخواهد داشت.اما این ویدئو نشان می دهد شاید دیمن برای برنده شدن این درگ به دردسر خواهد افتاد.

اما پیش از اینکه وارد مسابقه شویم باید به این نکته اشاره کنیم که جیپ گرند چروکی تراک هاوک نیز وارد میدان شده است. ما نمی‌دانیم که آیا این خودرو تغییراتی داشته یا نه اما طی مسافت 400 متر در حدود 11 ثانیه باعث می‌شود یک ویدئوی جالب را شاهد باشیم.

برچسب ها:

درگ
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/11/25
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط