icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین درگ ریس تسلا مدل 3 و آئودی TT

درگ ریس تسلا مدل 3 و آئودی TT

comments 0 1398/1/6

تسلا مدل 3 بدون شک یکی از سریعترین  سدان های حال حاضر جهان است.این خودروی تمام الکتریکی در نسخه برد بلند دیفرانسیل عقب از شتاب اولیه 5 ثانیه برخوردار است. وضعیت نسخه پرفورمنس تسلا مدل 3 از این هم بهتر بوده چرا که فقط 3.5 ثانیه برای رسیدن به سرعت 100 کیلومتر نیاز دارد.یک شرکت اجاره دهنده خودروهای برقی در آلمان برای به چالش کشیدن توانایی های این سدان درگ ریسی را ترتیب داده است.

شرکت فوق بدین منظور یک آئودی TT کوپه 45 TSFI با 245 اسب بخار قدرت و شتاب صفر تا صد 5.8 ثانیه ای در مقابل تسلا مدل 3 قرار داده است تا میزان توانایی آن در 400 متر سنجیده شود.

همانطور که در ویدئو مشاهده خواهید کرد در ابتدای درگ ریس این تسلا مدل 3 دیفرانسیل عقب است که از رقبای چهار چرخ متحرک خود عقب خواهد افتاد اما بنا بر انتظار در ادامه برادر قویترتسلا مدل 3 به سرعت حریف آلمانی خود را پشت سر می گذارد.

در نهایت این مدل 3 پرفورمنس است که با رکورد قابل‌توجه 11.79 ثانیه برنده می‌شود. آئودی TT هم زمان 13.67 ثانیه‌ای را بر جای گذاشته و واضح است که از رقیب پرچم‌دار خود شکست می‌خورد.البته باید گفت که آئودی مورد نظر بهتر از سدان آمریکایی نسخه دیفرانسیل عقب عمل می کند چرا که تسلا مدل 3 رده میانی برای عبور از خط 400 متر 14.07 ثانیه زمان نیاز داشت.

برچسب ها:

درگتسلا TESLA
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/1/6
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط