icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین درگ ریس تسلا مدل 3 و مرسدس بنز AMG E63 و چیپ چروکی SRT8

درگ ریس تسلا مدل 3 و مرسدس بنز AMG E63 و چیپ چروکی SRT8

comments 0 1398/1/8

چند روز پیش برای سنجش میزان توانایی سدان تسلا مدل 3 ،درگ ریس این خودرو در مقابل آئودیی TT را حضورتان رساندیم.این درگ ریس توسط یک شرکت اجاره دهنده خودروهای الکتریکی آلمانی انجام شده بود و حالا دوباره همان شرکت ،تسلا مدل 3 را در برابر دو خودروی بنزین سوز دیگر قرار داده است.

البته تسلا مدل 3 سریعترین محصول تسلا محسوب نمی گردد و این افتخار بر سینه مدل S P100D قرار گرفته اما تسلا 3 به اندازه ای سریع است که در بین سریعترین سدان های روز جهان باشد.از همین رو برای به چالش کشیدن این ادعای تسلا مدل 3 نسخه پرفورمنس در مقابل یک سدان پر قدرت و یک شاسی بلند عضلانی قرار گرفته است.

مرسدس بنز AMG E63 قطعا یک از شاخص ترین سدان های بنزین سوز جهان که به پیشرانه 6.3 لیتری هشت سیلندر بیو توربو مجهز شده است  و می تواند صفر تا صد ثانیه را در 3.4 ثانیه طی نماید. این در حالی است که نسخه پرفورمنس تسلا مدل 3 این میزان را در 3.5 ثانیه طی می کند.

جیپ گرند چروکی  SRT8 هم که آوازه اش در بین بلند قاتان پیچیده است.این خودروی قدرتمند از پیشرانه 6.4 لیتری هشت سیلندر همی سود می برد که این شاسی بلند را در زمره سریعترین شاسی بلند های جهان قرار دهد. SRT8 برای رسیدن به سرعت 100 کیلومتر تنها 5 ثانیه زمان نیاز دارد.

 

برای که بدانید تسلا مدل 3 می تواند از پس از دو غول بنزین سوز برآید یا خیر بهتر است ویدئوی ذیل را مشاهده فرمایید.

برچسب ها:

درگتسلا
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/1/8
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط