icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین درگ ریس لامبور گینی اورکان و داج چارجر هلکت

درگ ریس لامبور گینی اورکان و داج چارجر هلکت

comments 0 1397/11/15

وقتی قرار است دو خودروی خاص که یکی از آنها سوپر اسپرت  است در مقابل هم در پیست درگ قرار بگیرند قطعا اولین تصور،  برنده شدن سوپر اسپرت است .اما باید بدانید که در درگ امروز پای یک هلکت در میان است که قدرتی فراتر از انتظار تولید می کند.

سوپر اسپرت حاضر در این درگ ،لامبورگینی اوراکان LP610-4 که در زیر درب کاپوت خود از یک پیشرانه 5.2 لیتری V10 تنقس طبیعی بهره می برد.جعبه دنده دوکلاچه و سیستم چهار چرخ متحرک هم تکمیل کننده مشخصات این گاو خشمگین است.

اما اورکان بر خلاف داج چارجر هالکت و کلیه هلکت های دیگر تنها 610 اسب بخار بهره می برد که باعث خواهد شد این خودرو ظرف مدت زمان 3.2 ثانیه شتاب خود را از 0 به 100 کیلومتر در ساعت برساند. در مقابل یک چارجر هالکت بصورت استاندارد از 707 اسب بخار قدرت سود می برد .اما این خودرو کاملا سنگین بوده و از تعویض دنده های سریعی به مانند رقیب ایتالیایی خود بهره نخواهد برد.

همچنین چارجر هلکت نیرو را تنها در چرخهای عقب دریافت خواهد کرد  کنترل این میزان قدرت در هنگام انتقال به زمین و مسابقه درگ سخت‌تر خواهد بود از همین رو برای شکست اورکان باید شروع خوبی داشته باشد. همچنین از آنجایی که هلکت حاضر در ویدئو قدرت 1000 اسب بخاری دارد بنابراین برای رقابت با شتاب گیری فوق‌العاده‌ی اوراکان باید با چالش‌های بیشتری روبرو شوید.

در خصوص نتیجه این درگ ریس ، تنها به این بسنده می کنیم که دو خودرو پا به پی یکدیگر به رقابت پرداختند و بهتر است خود شما با مشاهده ویدئوی ذیل متوجه شوید کدامیک زودتر از خط 400 متر گذر کردند.

برچسب ها:

درگ
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/11/15
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط