icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین درگ ریس AMG E63 S و M5 کامپتیشن+فیلم

درگ ریس AMG E63 S و M5 کامپتیشن+فیلم

comments 0 1397/10/3

عموم درگ های جذاب سال جاری میلادی به رقابت تسلا مدل X با رقبا مربوط می گردد اما قطعا درگ مرسدس-ای‌ام‌جی E63 S و ب ام و M5 جزو محبوبترین درگ های سال لقب گرفته است.البته گروه های مختلفی این دو خودرو را روبروی هم قرار داده اند و نتایج بدست آمده کامل متفاوت بوده است.

به هر صورت دو خودرو از پرفورمنس بالایی برخوردار بوده اند هر چند که به نظر می رسد مرسدس بنز کمی بهتر عمل می کند. از همین رو بی صبرانه منتظر رقابت این خودرو با حضور M5 کامپتیشن پکیج هستیم.

CarWow یکی از برترین سایت های خودرویی در زمینه درگ ،سرانجام ب‌ام‌و M5 کامپتیشن را با مرسدس-ای‌ام‌جی E63 S را رو در روی یکدیگر قرار داده است.همانطور که در ویدئو ذیل مشاهده خواهید کرد هر دو خودرو از رنگ جذاب مشکی سود می برند.

درگ ریس  AMG E63 S و M5 کامپتیشن

پیش از این CarWow مرسدس-ای‌ام‌جی E63 S را مقابل نسخه استاندارد بی ام و M5 قرار داده بود که در آن مسابقه مرسدس بنز زودتر از خط 400 متر عبور کرد.اما اینبار جریان کاملا متفاوت خواهد بود چرا که مدل کامپتیشن 26 اسب بخار قوی‌تر شده است.

ب‌ام‌و M5 کامپتیشن از قدرت 617 اسب بخاری و همان گشتاور 750 نیوتون متری بهره می برد. این خودرو تنها 3.3 ثانیه زمان نیاز دارد تا از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد که یک‌دهم ثانیه سریع‌تر از مدل استاندارد است. در طرف دیگر، E63 D حداکثر قدرت 603 اسب بخاری داشته اما مزیت بزرگ آن گشتاور 850 نیوتون متری‌اش است. البته ذکر این نکته مهم است که شتاب این خودرو نیز مشابه رقیب قدیمی خود است.

آیا شما فکر می کنید اینبار هم مرسدس بنز بتواند زودتر از خط پایان بگذرد؟

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/10/3
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط