icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین درگ مک لارن 720S، اونتادور SV، اوراکان پرفورمانته، 812 سوپرفست

درگ مک لارن 720S، اونتادور SV، اوراکان پرفورمانته، 812 سوپرفست

comments 0 1397/10/11

مسابقات درگ ریس همیشه جذاب است اما وقتی پای چندین سوپر اسپرت وسط باشد جذابیتش دو چندان خواهد شد. کانال یوتویب 888MF در آخرین ویدئوی خود و به مناسب سال نو میلادی درگی خاص مابین چهار خودرو لامبورگینی اونتادور SV، لامبورگینی اوراکان پرفورمانته، فراری 812 سوپرفست و مک‌لارن 720S برگزار کرده است.

در بین حاضران این درگ تنها مک‌لارن 720S به سیستم توربو مجهز است و مابقی بصورت تنفس طبیعی هوای مورد نیاز پیشرانه را تامین می کنند.همچنین در بین حاضرین لامبورگینی اونتادور SV، لامبورگینی اوراکان پرفورمانته و و مک‌لارن 720S بصورت موتور وسط هستند و تنها فراری 812 سوپرفست پیشرانه خود را در جلوی خودرو می بیند. در همین حال، نیروی پیشرانه در مک‌لارن و فراری به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود اما دو لامبورگینی به سامانهٔ چهارچرخ محرک مجهز هستند؛ بنابراین بین شرکت‌کنندگان این درگ، تفاوت‌های زیادی وجود دارد.

درگ

برای تعیین سریعترین ها ابتدا درگی بصورت دو به دو صورت گرفت و سپس درگ اصلی انجام شد.در اولین درگ ابتدا دو محصول لامبورگینی به مصاف یکدیگر رفتند که در این بین اونتادور SV به لطف پیشرانه 12 سیلندر خود زودتر از خط پایان گذشت.در درگ دوم اونتادور SV به مصاف فراری سوپر فست رفت اما در کمال ناباوری شکست خورد. البته خوشحالی اسب سرکش مارانلو زیاد هم طول نکشید چرا مک لارن 720 براحتی در درگ سوم پیروز میدان بود.

درگ

پس از برگزار درگ های دو به دو نوبت به درگ اصلی رسید که چهار سوپر اسپرت افسانه ای جهان در خط آغاز در کنار یکدیگر قرار گرفتند. البته با توجه به نتیجهٔ درگ‌های دوتایی، شاید بتوان نتیجهٔ این درگ را پیش‌بینی کرد زیرا درنهایت این مک‌لارن 720S است که زودتر از بقیه از خط پایان عبور می‌کند.در جایگاه دوم هم فراری 812 سوپر فست قرار گرفت و بعد از ان گاو خشمگین 12 سیلندر آوانتادور بود که به خط پایان رسید. در نهایت هم اوراکان پرفورمانته در جایگاه آخر قرار گرفت. لازم به ذکر است که در این درگ هیچ‌کدام از خودروها از سیستم‌های لانچ کنترل خود استفاده نکرده‌اند که در صورت استفاده، احتمالاً تغییرات چشمگیری در نتیجه ایجاد می‌شد.

برچسب ها:

درگ
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/10/11
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط