icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین درگ هیجان انگیز یک ماسل کار با تسلا مدل 3

درگ هیجان انگیز یک ماسل کار با تسلا مدل 3

comments 0 1398/4/18

ظاهرا محصولات تسلا بعنوان سنگ محکی برای سنجش میزان قدرت و سرعت دیگر خودروهای جهان تبدیل شده است چرا که وقتی قرار باشد درگی هیجان انگیز برگزار شود یک پای آن تسلا است. البته برخی اعتقاد دارند تسلا بعنوان پیشرو در محصولات برقی نماینگر آینده صنعت خودروی جهان است اما در مقابل کسانی هستند که اعتقاد دارد خودروهای درون سوز سالها در بین ما باقی خواهند ماند.به هر حال این نبرد درون سوز –الکتریکی در جربان است و باید منتظر ماند تا زمان برنده را مشخص نماید.

یکی از مزیت‌های خودروهای الکتریکی به شتاب‌گیری در خط مستقیم مربوط می‌شود. البته این داج چارجر هلکت ویژه‌ای که مشاهده می‌کنید از نوع دیفرانسیل عقب بوده و بنابراین در انتقال تمام و کمال قدرت به سطح زمین مخصوصاً در مسابقات درگ عملکرد درخشانی نخواهد داشت.

در مقابل یک ماسل کرا اصیل آمریکایی قرار دارد که قدرت زیادی را در اختیار راننده قرار می دهد. این سوپر سدان آمریکایی به پیشرانه 6.2 لیتری 8 سیلندر مجهز شده است که قدرتی برابر با 707 اسب بخار و گشتاوری معادل 881 نیوتن متر را تولید می نماید.  این خودرو در روی کاغذ شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت حدود 3.5 ثانیه‌ای داشته که پرفورمنس آن تقریباً مشابه تسلا مدل 3 پرفورمنس می‌باشد. البته مسابقات درگ هرگز روی کاغذ برگزار نمی‌شوند…

با قدرت 450 اسب بخاری و گشتاور آنی حدود 639 نیوتون متری، مدل 3 پرفورمنس شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت 3.2 ثانیه‌ای و به لطف وجود سیستم چهار چرخ محرک هیچ مشکلی در انتقال قدرت به کف آسفالت ندارد.

البته شما هم مثل ما از همان ابتدا می دانید که تسلا این غول آمریکایی را زمینگر می کند اما مجریان این برنامه پس از اجرای درگ در حالت سکون به سراغ درگ در حال حرکت یا همان رولینگ می رود تا چارجر دیفرانسیل عقب یکبار دیگر شانس خود را امتحان نماید.

برچسب ها:

درگتسلا داج
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/4/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط