icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین در نهایت نسل جدید لکسوس LX در سال 2021 معرفی خواهد

در نهایت نسل جدید لکسوس LX در سال 2021 معرفی خواهد

comments 0 1398/9/12

از حضور آخرین نسل لکسوس LX در بازار حدود 10 سالی می گذرد و هر چقدر که این بلند قامت ژاپنی محبوب و خوش استایل باشد باز هم کهولت سن باعث از دست دادن مزیت رقابتی اش شده است.

خوشبختانه و به‌احتمال‌زیاد خیلی منتظر نسل جدید این خودرو نخواهیم ماند زیرا خبرهای منتشر شده در برخی رسانه‌ها نشان می‌دهد این خودرو در سال 2021 معرفی خواهد شد. به این ترتیب نسل فعلی LX حداقل یک سال دیگر هم مهمان بازار خواهد بود.

اولین بار یک مجله ژاپنی تصویری تیزری از این خودرو منتشر کرده و با توجه به نمای عقب این خودرو می‌توانیم چراغ‌های کشیده در کل پهنای بدنه را ببینیم که به مد روز دنیای خودرو تبدیل ‌شده است. دو خروجی اگزوز گیرا هم اسپورت تر از هر زمان دیگری هستند. البته طرفداران تیزبین لکسس شاید بگویند این خودرو کمی ما را به یاد میتسوبیشی اوت لندر ارزان‌تر می‌اندازد که خیلی هم خوب نیست.

 

مجله ژاپنی Mag-X ادعا می‌کند این شاسی‌بلند بر پایه پلتفرم جدیدی ساخته خواهد شد و پیشرانه‌ی 6 سیلندر توئین توربوی سدان LS را قرض خواهد گرفت. اگر این‌گونه باشد LX جدید احتمالاً قدرت 416 اسبی خواهد داشت و بنابراین نسبت به پیشرانه 8 سیلندر 5.7 لیتری 383 اسبی کنونی بازدهی بهتری را نشان خواهد داد. پیشرانه‌ی کم‌حجم و توربوی LX جدید مصرف سوخت کمتری هم خواهد داشت. البته ممکن است این خودرو تنها با یک پیشرانه عرضه نشود زیرا لکسس قبلاً نام LX 600 را ثبت کرده که شاهد نشان دهنده‌ی استفاده از یک پیشرانه‌ی بزرگ‌تر و یا هم نمونه‌ی کوچک‌تر توربو باشد.

طرفداران سرسخت تویوتا و لکسس بی‌صبرانه منتظر معرفی نسل جدید لندکروزر و LX هستند و دیگر توان روبرو شدن با تعویق زمان رونمایی این خودروها را نخواهند داشت. رقبای تازه‌نفسی همچون اینفینیتی QX80 و لندروور دیسکاوری با ورود خود عرصه را بر این دو شاسی‌بلند تنگ کرده‌اند.

برچسب ها:

لکسوس
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/9/12
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط