icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین دست نوازش منصوری بر سر فراری سوپر فست 812

دست نوازش منصوری بر سر فراری سوپر فست 812

comments 0 1398/5/1

 منصوری در جریان نمایشگاه خودرو ژنو 2019 در غرفه خود محصولاتی جذاب و هیجان انگیز زیادی را رونمایی کرد اما تمامی این محصولات زیر سایه بوگاتی شیرون از توجهات دور مانند. برای مثال فراری 812 سوپر در این نمایشگاه حضور داشت اما فرصت پرداخت به آن پیش نیامد. البته نه اینکه فراری یاد شده خودروی عادی یا معمولی است ،بلکه این شیرون بود که با قدرت نمایی اجازه عرض اندام به دیگر را محصولات نداد.

اما حالا می‌توانیم با فراغ بال بیشتر به این خودرو نگاه کنیم و بفهمیم که این خودرو نیز همانند مدل‌های F12 برلینتا و 599 GTB قبلی نام استالون را یدک می‌کشد. همانند اکثر محصولات منصوری، این سوپرکار ایتالیایی نیز دگرگونی جامعی را تجربه کرده است.

 

 

 


به مانند دیگر محصولات تیون شده توسط منصور در بدنه این سوپر فست قطعات فیبرکربنی بسیاری نظیر اسپلیتر جلو، دیفیوزر عقب، ورودی‌های هوای جانبی، ورودی‌های روی گلگیر، کاپوت و بال عقب به کار گرفته شده است .منصوری می‌گوید تمامی این قطعات هماهنگی بسیار خوبی با طراحی 812 سوپرفست دارند. تکمیل کننده‌ی کار نیز رینگ‌های 21 و 22 اینچی در جلو و عقب است.

منصوری جهت تکمیل کار خود کابین خودرو را نیز فراموش نکرده و با از استفاده چرم قرمز و دوخت زرد در کنار تریم فیبر کربن محیط احساس برانگیزی را بوجود آورده است. منصوری همچنین لوگوهای متفاوت، رکاب‌های داخلی نورانی، پدال‌های آلومینیومی، غربیلک فرمان جدید و… را به فضای داخلی این خودرو اضافه کرده است.

نهایتاً به قلب تپنده‌ی این خودرو یعنی پیشرانه‌ی 12 سیلندر 6.5 لیتری تنفس طبیعی می‌رسیم که هم‌اکنون قدرت 830 اسب بخاری و گشتاور 740 نیوتون متری دارد. قدرت و گشتاور این پیشرانه نسبت به نمونه‌ی استاندارد به ترتیب 30 اسب بخار و 22 نیوتون متر افزایش یافته است. شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 2.9 ثانیه‌ای و حداکثر سرعت 340 کیلومتری نیز جزو شاخص‌های عملکردی این سوپراسپورت ایتالیایی هستند.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/5/1
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط