icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین دونات زدن شورولت کوروت جدید را مشاهده نمایید

دونات زدن شورولت کوروت جدید را مشاهده نمایید

comments 0 1398/7/10

مشاهده شورولت کوروت جدید به خودی خود هیجان انگیز است اما وقتی قرار باشد ویدئوی دونات زدن این خودرو با  پیشرانه‌ی 8 سیلندر 6.2 لیتری را مشاهده نماییم آدرنالین خونمان افزایش خواهد یافت. قدرت 490 اسب بخاری و گشتاور 630 نیوتون متری این پیشرانه کوروت C8 را بسیار توانمند نموده است. شورولت هم ادعا می‌کند این هیولا حداکثر سرعت 312 کیلومتر در ساعتی و شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت زیر 3 ثانیه‌ای دارد.

اما موضوع دیگری هم وجود دارد که باعث هیجان‌انگیزتر شدن کوروت می‌شود و آن‌هم حجم زیاد قدرتی است که به چرخ های عقب فرستاده می‌شود. به این ترتیب دونات زدن با کوروت جدید امر اجتناب‌ناپذیری به نظر می‌رسد و همین حالا هم ویدئوی جذابی از نمایش کوروت منتشر شده است.


یکی از نویسندگان مجله‌ی رود اند تراک در اینستاگرام ویدئویی کوتاه از کوروت پیشرانه وسط که مشغول دونات زدن است را منتشر کرده و واقعاً هم این کار جذاب و هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد.

به نظر می‌رسد دست‌اندرکاران این مجله‌ی معتبر قبل از دونات زدن پشت فرمان نسل جدید کوروت نشسته‌اند و در چند هفته‌ی آینده باید منتظر نتایج بررسی فنی و تخصصی آن‌ها باشیم. همچنین احتمال دارد که این خودروی آمریکایی وارد بخش جوایز خودروی پرفورمنس سال رود اند تراک نیز بشود.

اما چه چیزی باعث شده چنین چیزی از نظرمان بگذرد؟ با نگاهی به دیگر پست‌های حساب کاربری نویسنده‌ی رود اند تراک می‌توانید تست برخی خودروهای پرفورمنس دیگر به همراه نسل جدید کوروت را ببینید. در یکی از پست‌ها یک دستگاه پورشه 911 زردرنگ و لوتوس اگزیج سبزرنگ به همراه کوروت در یک تصویر دیده می‌شوند.
اگر این‌گونه باشد احتمالاً کوروت جدید خطری واقعاً جدی برای سایر خودروهای اسپورت خواهد بود و حتی پیش از ورود به خط تولید در سال آینده نیز زنگ خطر را برای سایرین به صدا در خواهد آورد.

برچسب ها:

شورولتکوروت
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/7/10
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط