icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین دو سوپر اسپرت جدید فراری برای سال 2020

دو سوپر اسپرت جدید فراری برای سال 2020

comments 0 1399/2/8

فراری با معرفی 5 محصول جدید در سال 2019 یکی از مهیج ترین سالهای خود را سپری کرد. این خودروساز ایتالیایی پس از معرفی  روما، SF90 استراداله، F8 تریبوتو، F8 اسپایدر و 812 GTS قرار در نیمه دوم سال جاری قرار دو محصول جدید دیگر را رونمایی کند. این را انریکو گالیرا مدیر بازاریابی و روابط عمومی فراری در مصاحبه با اتوکار اعلام کرده است.

اگرچه مدیر فراری از اشاره به مشخصات این خودروها خودداری کرده اما گفته که خودروهای یاد شده به این برند اجازه خواهند داد تا به بازارهای جدیدی دست یافته و سبد مشتریان خود را گسترده‌تر کنند. احتمالاً این خودروها بجای آنکه نسخه‌های به‌روزتر یا جایگزین محصولات فعلی باشند خودروهای کاملاً جدیدی خواهند بود.

گالیرا در پاسخ به این سوال که فراری چگونه می‌خواهد با بازار محصولات گران‌قیمت در سال‌های پیش رو مواجه شود گفته است:

تقریباً تمامی کلاس خودرویی توجه ما را به خود جلب کرده و نکته این است که فراری در بازار خودروهای لوکس و اسپورت قرار دارد. ما می‌توانیم به هر کلاسی که توانایی هماهنگی با موقعیت فراری را دارد وارد شویم. ما محدودیت‌های معنی درباره اسپورت بودن یک خودرو داریم.

قطعاً شاسی‌بلند مشهور فراری جزو دو خودروی جدید این شرکت در سال 2020 نخواهد بود زیرا قرار است پورسانگ سال 2022 پدیدار شود.

همچنین احتمال معرفی هایپرکار جدید فراری نیز وجود ندارد زیرا جانشین لافراری پس از عرضه شاسی‌بلند این برند وارد میدان خواهد شد. احتمال دارد یکی از این خودروها جایگزین معنوی دینو باشد که به عنوان محصول پایه‌ی فراری و با پیشرانه 6 سیلندر تولید شود.

دیگر خودرو نیز می‌تواند SF90 استراداله اسپایدر باشد زیرا چندی پیش تصاویر جاسوسی مرتبط با این خودرو منتشر شده است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/2/8
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط