icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رخ نمایی محصولات TRD تویوتا در نمایشگاه لس انجلس 2018

رخ نمایی محصولات TRD تویوتا در نمایشگاه لس انجلس 2018

comments 0 1397/8/12

با اتمام نمایشگاه SEMA نگاه ها به نمایشگاه خودروی لس آنجلس که در اواخر ماه جاری میلادی برگزار می گردد،دوخته خواهد شد. از همین رو تویوتا با انتشار تیزری نشان داد که برای حضور در نمایشگاه معتبر آمریکای شمالی آماده شده است.

این برند ژاپنی این تیزر را در توییت خود منتشر نموده و عنوان داشته محصولات TRD را گسترش خواهد داد .اما اینبار TRD های تویوتا از نوع وانت پیکاپ نیست و همانطوریکه در تصویر منتشر شده مشاهده می گردد تویوتا آوالون و کمری نیز با لباس TRD در این نمایشگاه حاضر خواهند شد.قابل ذکر است TRD یک واحد مجزا در زیر مجموعه تویوتا محسوب می گردد که در خصوص توسعه محصولات اسپرت و تیونینگ شده تویوتا این برند فعالیت می کند همانند AMG برای برند مرسدس بنز.

از تصویر فوق اطلاعات چندانی دستگیرمان نخواهد شد اما استپیلتر های جلو جدید  که با خطوط قرمز رنگ تزیین شده است بیش از هر چیز جلب توجه می کند.همچنین رینگ های آلیاژی مشکی رنگ و سیستم ترمز ارتقا یافته با کالیپرهای قرمز در این دو خودرو خود نمایی می کند.

تویوتا اوالون و کمری TRD

تویوتا اطلاعات بیشتری را منتشر ننموده است اما اعلام کرده آوالون و کمری TRDبه همراه سه محصول جدید دیگر تویوتا در نمایشگاه لس انجلس و در 28 نوامبر رونمایی خواهد شد.البته نباید انتظار تغییرات خیلی زیادی از نسخه TRD این دو خودرورا داشت و احتمالا این تغییرات فقط در حد ظاهری و قطعات فنی محدود باشد و خبری از پیشرانه های جدید نخواهد بود.از این رو تویوتا آوالون TRD باهمان پیشرانه 6 سیلندر 3.5 لیتری 268 اسب بخاری را در لس آنجلس حضور خواهد یافت و در زیر پوست کمری TRDهم پیشرانه 4 سیلندر 2.5 لیتری با خروجی 206 اسبی یا پیشرانه 6 سیلندر 3.5 لیتری 301 اسب بخاری قرار خواهد گرفت.

در خصوص سه محصول جدید دیگر تویوتا در این نمایشگاه هم خبری در دست نیست اما احتمالا یکی از آنها نسخه هیبریدی می باشد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/8/12
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط