icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رندر بی ام و M3 با جلو پنجره های بسیار بزرگ!!

رندر بی ام و M3 با جلو پنجره های بسیار بزرگ!!

comments 0 1398/2/25

تصاویر مختلف جاسوسی نشان می دهد که بی ام و به سرعت در حال توسعه نسل جدید مدل پرفورمنس M3 بوده و بزودی شاهد رونمایی آن خواهیم بود. اما یک وب سایت روسی که این روزها رندر های جذابی از محصولات رونمایی نشده ارائه می دهد، به سراغ این خودرو رفته و رندر M3 را پیش از رونمایی منتشر نموده است.

اولین مشخصه این رندر جلو پنجره کلیوی بسیار بزرگی است که در نمای جلو به چشم می خورد. این سبک طراحی را پیش از این در بی ام و سری 7 و شاسی بلند   X7 شاهده بوده ایم اما امیدوار هستیم که هنرمند روسی کمی در این خصوص اغراق کرده باشد چرا که جلوپنجره کلیوی شکل دو مدل مذکور بسیار مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفت .

در رندر فوق جلو پنجره بیشتر از حد نرمال خود بزرگ طراحی شده بطوریکه بخش از آن به تا پایین سپر امتداد یافته و در میانه آن توسط محل نصب پلاک به دو قسمت تبدیل شده است.به هر حال این جلو پنجره بزرگتر از هر مدل دیگر بی ام و است و این در حالی می باشد که سری 3 از نظر ابعاد بسیار کوچکتر از سری 7 است. اما اگر این رندر نزدیک واقعیت باشد ما چندان از این جلو پنجره بزرگ سوپرایز نخواهیم شد چرا که بی ام و این روش را دوست دارد.

وب سایت روسی اعلام کرده این رندر یک شوخی یا یک تصویر خیال پردازانه نیست و بر اساس واقعیت های موجود طراحی شده است.البته این ادعا تا حدودی صحیح است چرا که بی ام و اعلام کرده نسخه M سری 3 بسیار متفاوت از نسخه استاندارد خواهد بود.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/2/25
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط