icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رندر بی ام و i4 ،محصول آینده بی ام و را ببینید

رندر بی ام و i4 ،محصول آینده بی ام و را ببینید

comments 0 1397/3/18

بی ام و به سرعت در حال گسترش محصولات هیبریدی و برقی خود می باشد و به تازگی نسخه برورسانی شده i3 و i8 را بروزرسانی کرده است . اما این شرکت وعده داد در آینده نزدیک خودروی جدیدی را با نام i4 را به بازار عرضه نماید. تا کنون اطلاعات و تصاویر از این خودرو منتشر نشده است اما انتظارمی رود این محصول هیجان انگیز شبیه به رندر ذیل باشد.

بی ام و i4

بی ام و چندی پیش از یک خودروی کانسپت با نام  i Vision Dynamics Concept رونمایی کرد و در آن زمان احتمال داده شده که این خودرو پایه و اساس مدل جدید این شرکت به نام EV  i4 باشد . رندر فوق هم بر اساس همین خودروی مفهومی طراحی شده است.این محصول جدید بی ام و از نظر ظاهری اگر به تولید برسد به  i Vision Dynamics Concept نزدیک است اما در عین حال بسیار پیشرفته تر و کامل تر از نسخه مفهومی خواهد بود.

بی ام و  i Vision Dynamics Concept

در رندر فوق مشخص شده که جلو پنجره معروف بی ام و بصورت متفاوتی با نسخه مفهومی طراحی شده و بدلیل برقی بودن این خودرو ،جلو پنجره کاملا نمادین خواهد بود. چراغها دقیقا به مانند نسخه مفهومی طراحی شده  و بواسطه بهره بردن از تکنولوژی نور لیزر بی ام و محدوده وسیعی را پوشش خواهد داد. سقف خودرو هم به مانند نسخه کانسپت با شیب زیادی به سمت عقب خودرو تمایل دارد و در نهایت این خودرو چهار درب به رینگ های سایز بزرگ این روزها بی ام و مجهز خواهد شد.

بی ام و  i Vision Dynamics Concept

اگر قرار باشد این خودرو به تولید برسد باید تا سال 2020 صبر نماییم. همچنین بی ام و وعده داده خودروهای برقی آینده این شرکت نظیر i4 از شعاع پیمایشی برابر با 700 کیلومتر برخودار خواهند بود که به نظر می رسد قابل دسترسی باشد.

دوستدارن محصولات پاک بی ام و تا رونمایی و عرضه این خودرو باید از محصولات فعلی این شرکت نظیر i3 و i8 استفاده نمایند که هر دو نیز به تازگی مورد بروزرسانی قرار گرفته اند.

user-img

نویسنده :

گروه خبری

comments 0 1397/3/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط