icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رندر رسمی استون مارتین DBS GT زاگاتو منتشر شذ

رندر رسمی استون مارتین DBS GT زاگاتو منتشر شذ

comments 0 1398/4/22

استون مارتین با انتشار مجموعه از رندر های رسمی ،طراحی نهایی مدل DBS سوپرلگر را به رخ جهانیان کشید. این خودرو که بر اساس دیگر محصول این شرکت یعنی DBS سوپرلگر توسعه یافته است آخرین و جدیدترین سوپر اسپرت تولید محدود این شرکت بوده که می توان تکامل در زبان طراحی استون ماریتن زاگاتو را در آن مشاهده کرد.

"این سوپر اسپرت نه تنها زیبا و دلربا است بلکه ذاتی اغواگر و دراماتیک دارد. جلو پنجره پویا DBS GT زاگاتو خودرویی با دو هویت متفاوت اما همسو را ارائه کرده است بطوریکه وقتی خودرو ساکن است به نظر می رسد در حال استراحت است اما از نمای عقب خودرویی عضلانی و آماده کار نمود دارد."

 زاگاتو اما به‌تنهایی قابل خریداری نیست و همراه با یک DB4 GT Continuation زاگاتو به فروش می‌رسد. نمونهٔ اصلی این ماشین در اوایل دههٔ 60 میلادی تنها در تعداد 19 دستگاه ساخته شده و به همین دلیل امروزه یکی از خواستنی‌ترین و گران‌ترین آستون‌مارتین‌های دنیا محسوب می‌شود. حال اما آستون‌مارتین تصمیم گرفته به‌عنوان بخشی از برنامهٔ Continuation خود، 19 دستگاه دیگر از DB4 GT زاگاتو را تولید کند که همان‌طور که گفته شده به همراه DBS GT زاگاتو به فروش می‌رسند.

 آستون‌مارتین اسم این مجموعه را کلکسیون صدسالهٔ DBZ گذاشته است. این دو خودرو باهم 6 میلیون پوند قیمت دارند و تنها 19 جفت از آن‌ها تولید می‌شود. تحویل DB4 GT به خریداران از سه‌ماههٔ سوم امسال و تحویل DBS GT از سه‌ماههٔ چهارم آغاز می‌شود.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/4/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط