icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رندر رنو 5 توربوی مدرن شده را ببینید

رندر رنو 5 توربوی مدرن شده را ببینید

comments 0 1399/2/9

رنو 5 توربو یکی از نمادین ترین خودروهای پرفورمنس این خودروساز فرانسوی برشمرده می شود. بسیاری آرزوی مشاهده نسخه مدرن شده این خودروی دوست داشتنی را ندارند که به گونه امری محال است اما  یکی از طراحان صنعتی اقدام به انتشار رندری از چنین خودرویی کرده است.

این طراح برای گسترش طرح خود از رنو کلیو RS 2020 به عنوان پایه و اساس کارش استفاده کرده اما میزان تغییرات آن به حدی بوده که این هاچبک تقریباً شبیه یک خودروی جدید است.

در بخش جلو پانل‌های بدنه پف کرده و سپری برجسته و پوشش‌های مشکی روی چراغ‌های جلو را می‌بینیم. نمای جلوی رنو 5 توربوی الهام گرفته از کلیو همچنین دارای کاپوتی ویژه به منظور بهبود آئرودینامیک خودرو می‌باشد.

الهام گرفتن از طراحی رنو 5 توربو اصلی در کناره‌ها مشهود است زیرا ورودی‌های هوای بزرگ آن درست پشت درب‌ها جای گرفته‌اند. رینگ و لاستیک‌های مسابقه‌ای و رکاب‌های بزرگ‌تر هم باعث تقویت ماهیت رالی این خودرو شده‌اند. شاید زاویه موردعلاقه ما از این خودرو بخش عقب باشد جایی که بالی بزرگ از سقف به پایین آمده و سپری هم وجود ندارد که همین امر باعث می‌شود لاستیک‌های بزرگ و دو خروجی اگزوز به راحتی دیده شوند.

طبق گفته برخی خبرگزاری‌ها، نسل فعلی رنو کلیو شاید فاقد نسخه RS باشد و جای آن را مدل داغ‌تر از Zoe تمام الکتریکی بگیرد.

برچسب ها:

رنو
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/2/9
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط