icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رندر سورنتو جدید 2020 را ببینید

رندر سورنتو جدید 2020 را ببینید

comments 0 1398/3/25

کیا در سال جاری به شدت در پی گسترش محصولات شاسی بلند خود بوده و قصد دارد در آینده نا مشخص از نسل جدید کیا سورنتو رونمایی کند. تصاویر جاسوسی این خودرو در هفته گذشته منتشر شد اما حالا فعالان دنیای مجازی با توجه به این تصاویر رندری از این خودرو را منتشر کرده اند.

با پایان سال جاری پنجمین سال حضور نسل سوم کراس اوور سورنتو به پایان خواهد رسید و کیا برای حفظ موقعیت این خودرو در بازار قصد دارد نسل چهارم آن را با تغییرات گسترده معرفی نماید.ما در حال حاضر می دانیم که کیا قصد دارد در محصولات جدید خود را زبان طراحی نوینی بهره ببرد چرا که مدیران این شرکت عنوان کرده اند محصولات آتی کیا سوپرایز کننده خواهند بود.

 

اما رندر منتشر شده چندان سوپرایز کننده نیست چرا که نشان می دهد نسل جدید این کراس اوور بزرگ تا حدودی شبیه نسل دوم سورنتو است و این نوعی بازگشت به عقب است. البته همانطور که اشاره شده رندر فوق بصورت مجازی است و ما امیدوار هستیم نسخه واقعی با این رندر اندکی متفاوت باشد.

کارشناسان متعقد هستند که کیا بعد از رونمایی از کراس اوور جدیدش با نام سلتوس در روزهای آینده ،سورنتو نسل جدید را چند ماه دیگر بصورت رسمی معرفی خواهد کرد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/3/25
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط