icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رندر نزدیک به واقعیت کراس اوور جدید کیا را ببینید

رندر نزدیک به واقعیت کراس اوور جدید کیا را ببینید

comments 0 1398/2/24

کیا طبق برنامه ریزی های کوتاه مدت خود قصد دارد تعداد محصولات قابل عرضه خود در هند را به شدت افزایش دهد. این شرکت در نمایشگاه خودروی هند تعداد قابل توجهی از محصولات خود را به نمایش گذاشت که یکی از آنها کراس اوور مفهومی SP بود. سپس این خودرو با کمی تغییرات جزئی و اما تکامل یافته تر در نمایشگاه خودروی سئول 2019 با نام SP سیگنیچر رونمایی شد.

این کراس اوور جدید کیا مخصوص بازار هند طراحی شده و قرار است نسخه تولیدی آن  با نام Tuskerبزودی معرفی گردد. از همین رو هنرمندان دنیا مجازی دست به کار شده و رندر نزدیک واقعیت نسخه تجاری شده SP را طراحی کرده اند.

این کراس اوور  در سگمنت کراس اوور های کوچک قرار دارد اما ظاهر جعبه ای گونه و استفاده از خطوط تیز باعث شده چهره خودرو تهاجمی و جسور به نظر برسد.چراغهای خودرو قطعا با الهام از نسخه مفهومی بسیار باریک خواهد شد اما یک جفت چراغ بزرگتر در زیر آن بکار گرفته شده است.

اطلاعات پیشرانه این خودرو هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد اما گزارش هایی وجود دارد که کراس اوور جدید کیا به پیشرانه 4 سیلندر 1.6 لیتری توربو یا 2.0 لیتری تنفس طبیعی مجهز خواهد شد.وظیفه انتقال قدرت این موتور به جعبه دنده 7 سرعته اتوماتیک سپرده می شود در حالی که احتمالا نسخه چهار چرخ متحرک آن هم در میان گزینه های قابل عرضه موجود خواهد بود.

تولید Tusker  در ماه های آینده و در هند آغاز خواهد شد اما منابع بین الملی گزارش داده اند کراس اوور مذکور در بازار های دیگر با نامی متفاوت عرضه خواهد شد.

برچسب ها:

کیاkia
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/2/24
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط