icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رندر نسل جدید نیسان ایکس تریل را پیش از رونمایی ببینید

رندر نسل جدید نیسان ایکس تریل را پیش از رونمایی ببینید

comments 0 1399/1/22

نیسان ایکس تریل که در بازار آمریکای شمالی با نام روگ عرضه می گردد از پرفروش و خواستنی ترین محصولات این خودروساز ژاپنی محسوب می گردد.در ماه گذشته بود که تصاویر پتنت (تصاویر ثبت اختراع یا طرح تجاری)  نسل جدید این خودرو منتشر شده و طراحان به لطف همین تصاویر رند رهایی از این خودرو را پیش از رونمایی تهیه کرده اند.

با توجه به تصاویر پتنت و همین‌طور این رندرها، می‌توان با اطمینان گفت که طراحی ایکس‌تریل جدید بیشتر تکاملی خواهد بود تا انقلابی. در نسل جدید همچنان جلوپنجرهٔ V شکل نیسان در جلوی خودرو خودنمایی می‌کند ولی این جلوپنجره حالا توسط چراغ‌های دوقسمتی احاطه شده که تا حدودی از نسل جدید کراس‌اوور کوچک‌تر جوک الهام گرفته‌اند. پروفیل جانبی خودرو تقریباً نسبت به نسل کنونی بدون تغییر باقیمانده اما به سمت عقب که حرکت می‌کنیم تغییرات بزرگ‌تری به چشم می‌خورد زیرا پنجرهٔ جانبی سوم حالا زاویه‌دارتر شده و تریم کرومی روی ستون D هم نمای لوکس‌تری را ایجاد کرده است که به‌نوعی اوپل گرندلند و کراس‌لند را به یاد می‌آورد.

هرچند ممکن است طراحی بیرونی نسل جدید ایکس‌تریل دیگر نامشخص نباشد اما آنچه زیر کاپوت آن قرار می‌گیرد هنوز نامعلوم است. نسل کنونی این خودرو در ایالات‌متحده با یک پیشرانهٔ 2.5 لیتری عرضه می‌شود که 170 اسب بخار قدرت دارد و نیروی آن توسط یک گیربکس CVT به چرخ‌های جلو یا هر چهارچرخ منتقل می‌شود. ایکس‌تریل در اروپا اما با یک پیشرانهٔ 1.3 لیتری توربوشارژ بنزینی یا یک نمونهٔ 1.7 لیتری دیزلی قابل خریداری است. 

نسل جدید ایکس‌تریل/روگ تا پیش از پایان سال جاری رسماً رونمایی خواهد شد و به‌احتمال‌زیاد نیسان طی چند ماه آینده به‌صورت آنلاین تمام اطلاعات مربوط به آن‌را منتشر خواهد کرد.

برچسب ها:

نیسانایکس ترل
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/1/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط