icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رندر های جذاب تویوتا کمری پهن پیکر را ببینید

رندر های جذاب تویوتا کمری پهن پیکر را ببینید

comments 0 1399/2/10

تویوتا کمری از ابتدای خلقت خود یک سدان کاملا خانوادگی شناخته می شد از همین رو همیشه از نگاه تیونینگ کاران بدور بوده است اما سئوال این است اگر این خودرو وارد گاراژ یک تیونینگ کار حرفه ای شود نتیجه چه خواهد شد. برای فهمیدن جواب این سوال BradBuilds رندر جالبی از کمری با کیت بدنه گیرا طراحی کرده است. احتمالاً چنین خودرویی را تاکنون هرگز ندیده‌اید.

در بخش جلو می‌توانیم اسپلیتر کم ارتفاع را ببینیم. بچه گلگیرها نیز رینگ‌های بزرگ را در خود جای داده‌اند و این سدان خانوادگی بسیار پهن‌تر از مدل عادی شده است. در بخش عقب هم یک دیفیوزر بزرگ و دو خروجی اگزوز گیرا باعث تکمیل ظاهر کمری موردبحث شده‌اند.

به نظر می‌رسد طراح این رندرها از کمری XSE استفاده کرده است. از جمله ویژگی‌های این خودروی ژاپنی می‌توان به رینگ‌های 19 اینچی، چراغ‌های جلو و عقب تیره، سیستم اگزوز دوگانه و سیستم تعلیق اسپورت اشاره کرد. کمری XSE از پیشرانه 4 سیلندر 2.5 لیتری استفاده کرده و قدرت 206 اسب بخاری دارد.

این پیشرانه با یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک همکاری می‌کند. اگر چنین خودرویی وارد خط تولید شود احتمالاً پرفورمنس بهتری خواهد داشت اما خب احتمال تولید چنین چیزی نزدیک به صفر است!

البته اگر خواهان یک کمری پرفورمنس باشید می‌توانید مدل TRD با پیشرانه 6 سیلندر 3.5 لیتری 301 اسبی را سفارش دهید.

اگرچه این رندرها به احتمال زیاد رنگ واقعیت را به خود نخواهند دید اما هرگز نباید کوچک‌ترین احتمال را نادیده گرفت. اخیراً یکی از طراحان صنعتی رندری از فولکس گلف GTI پهن‌پیکر منتشر کرده بود و هیچ‌کسی انتظار تولید آن را نداشت اما تیونری به نام پریور دیزاین اعلام کرد آن را تولید خواهد کرد.

برچسب ها:

تیتونینگتویوتا
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/2/10
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط