icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رندر کراس اوور جدید فولکس واگن به نام T-cross

رندر کراس اوور جدید فولکس واگن به نام T-cross

comments 0 1397/4/16

این شرکت آلمانی قصد دارد وارد رقابت با کراس اوورهای ساب کامپکت در اروپا شود

اوایل این هفته شرکت فولکس واگن تیزری از کمپین تبلیغاتی خود برای محصول کراس اوور جدید این شرکت منتشر کرد که جایگاه ی پایین تر از مدل T-Roc دارد. حال عکس هایی از طراحی این خودرو منتشر شده است تا تصویر دقیق تری از ظاهر بیرونی این خودرو به دست آید و شباهت این کراس اوور با سئات آرونا بیشتر مشخص می شود.

فولکس واگن به تازگی زبان طراحی جدید را به میان آورده است که اولین بار در محصول توارگ این کمپانی دیدیم و امیدواریم که در کراس اوور ساب کامپکت آتی این شرکت هم ببینیم. بیشترین شباهت بین این دو خودرو در نمای جلوی این خودرو دیده می شود و به صورت دقیقتر جلو پنجره ی متصل به چراغ جزو اشتراک های این دو شاسی بلند به حساب می آید که البته در برادر بزرگتر T-cross بسیار جذاب تر می باشد. البته نمای پشت کراس اوور ساب کامپکت VW به لطف چراغ های LED یک تکه ی مشابه کاین بسیار زیبا می باشد.

 

در نمای داخل بعید است که فولکس واگن برای طراحی این قسمت خودرو از توارگ الگو برداری کند و مانیتور بسیار بزرگ 15 اینچی این خودرو را در محصول جدیدش استفاده کند و انتظار می رود المان های طراحی داخل شباهت بسیاری به فولکس واگن پولو داشته باشد. T-cross از بیرون با توجه به ظاهربیرونی کوچک می باشد اما همانطور که خودروساز آلمانی هم قول داده است در داخل فضای گسترده ای در اختیار سرنشینان قرار خواهد داد. همچنین برای در اختیار قرار دادن فضای داخلی بزرگتر صندلی های ردیف عقب تا می شوند.

رونمایی رسمی از T-Cross در پاییز امسال اتفاق خواهد افتاد که پنجمین کراس اوور برای اروپا به حساب می آید. همچنین این شرکت قصد دارد کراس اوور کوچکتری را با نام T-Track را هم ارائه نماید که هیچ چیزی از آن قابل پیش بینی نیست و در آینده همه چیز مشخص می گردد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/4/16
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط