icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رنو کوئید با فیس لیفت سنگین رونمایی شد

رنو کوئید با فیس لیفت سنگین رونمایی شد

comments 0 1398/7/14

کوئید خودرویی بود که چهار سال پیش فقط برای هندی ها رونمایی شد اما حالا تقاضا برای آن از همه جهان ارسال شده است . بازخورد مثبت این خودرو  رنو را واداشت که  برای سال 2020 این خودرو را با فیس لیفت قابل توجهی رونمایی کند.

به‌روزرسانی اصلی کوئید در این فیس‌لیفت در بخش جلویی آن صورت گرفته و تأثیر زیادی از کراس‌اوور الکتریکی KZ-E در آن دیده می‌شود که اوایل امسال در چین معرفی شد. کوئید در این قسمت به چراغ‌های دوبخشی مجهز شده که از دی‌لایت‌های LED در کنار جلوپنجره و چراغ‌های اصلی در مکانی پایین‌تر در سپر تشکیل است.

ازجملهٔ دیگر تغییرات بیرونی این کراس‌اوور ارزان‌قیمت نیز می‌توان به جلوپنجرهٔ جدید با خطوط افقی، سپرهای جدید با شبرنگ‌های عمودی در طرفین سپر عقب و استفاده از LED در چراغ‌های عقب اشاره کرد. بالاترین تیپ کوئید که Climber نام دارد نیز به ریل‌های روی سقف، رینگ‌های آلیاژی 14 اینچی خاکستری و تریم نارنجی‌رنگ مجهز شده است. فاصلهٔ 184 میلی‌متری خودرو از سطح زمین اما بدون تغییر باقیمانده است.

کوئید فیس‌لیفت شده حالا در داخل به صفحه‌نمایش لمسی بزرگ‌تر هشت اینچی سیستم اطلاعاتی-سرگرمی به همراه صفحه آمپر دیجیتالی با دورسنج موتور مجهز شده که هردو از رنو تریبر گرفته شده‌اند. سیستم اطلاعاتی-سرگرمی MediaNav Evolution این خودرو نیز از اندروید اتو، اپل کارپلی، تشخیص صدا و دوربین دید عقب برخوردار است. در کابین کوئید مدل 2020 غربیلک فرمان جدیدی هم دیده می‌شود درحالی‌که در نسخه‌های مجهز به گیربکس AMT، شیفتر دوار دنده از داشبورد به روی کنسول مرکزی منتقل شده است. روکش پارچه‌ای جدید صندلی‌ها و تریم جدید رو دری‌ها هم تکمیل‌کنندهٔ تغییرات داخلی این ماشین هستند.

در بخش پیشرانه‌ها اما تغییراتی صورت نگرفته و کوئید مدل 2020 همچنان با همان موتورهای سه سیلندر بنزینی تنفس طبیعی شامل 0.8 لیتری 54 اسب بخاری و 1 لیتری 68 اسب بخاری ارائه می‌شود. انتقال نیروی موتور کوچک‌تر فقط توسط یک گیربکس پنج سرعتهٔ دستی صورت می‌گیرد اما برای موتور بزرگ‌تر گیربکس پنج سرعتهٔ AMT هم قابل سفارش خواهد بود. هند اولین بازاری است که کوئید فیس‌لیفت شده در آن عرضه خواهد شد. قیمت پایهٔ کراس‌اوور کوچک رنو در این کشور از 283 هزار روپیه معادل حدود 4 هزار دلار آغاز می‌شود.

برچسب ها:

رنو
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/7/14
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط