icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی از جدیدتری محصولات مزراتی در روزهای آینده

رونمایی از جدیدتری محصولات مزراتی در روزهای آینده

comments 0 1399/5/11

مزراتی با انتشار تیزری از رونمایی قریب الوقوع جدیدترین محصولات خود با نام های گیبلی تروفئو و کواتروپورته تروفئو خبر داد.

این مدل‌های پرچم‌دار که قرار است دهم اگوست معرفی شوند دنباله‌روی لوانته تروفئویی خواهند بود که در سال ۲۰۱۸ معرفی شده است.

مزراتی اشاره زیادی به این سدان ها نکرده اما لوانته تروفئو به پیشرانه ۸ سیلندر ۳.۸ لیتری توئین توربو با قدرت ۵۸۲ اسب بخار و گشتاور ۷۳۰ نیوتون متر مجهز است. این کراس اوور پرفورمنس شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۳.۹ ثانیه‌ای و سقف سرعت فراتر از ۳۰۰ کیلومتر در ساعتی دارد.

هنوز مشخص نیست که آیا گیبلی و کواتروپورته هم از همین پیشرانه استفاده خواهند کرد یا خیر اما گفته می‌شود مزراتی پیشرانه‌های ۸ سیلندر ساخت فراری را کم‌کم کنار می‌گذارد. محصولات آتی این شرکت قرار است از نسخه کم‌توان‌تر پیشرانه جدید مزراتی یعنی نسخه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربو با نام نپتون (nettuno) استفاده کنند.

پیشرانه جدید یاد شده که نیروبخش خودروی اسپورت MC20 خواهد بود قدرت ۶۲۱ اسب بخاری و گشتاور ۷۳۰ نیوتون متری تولید خواهد کرد. ظاهراً قدرت این پیشرانه در لوانته و کواتروپورته به ترتیب ۵۲۳ و ۵۷۲ اسب بخار خواهد بود.

صرف‌نظر از نوع پیشرانه زیر کاپوت انتظار می‌رود نسخه‌های تروفئوی جدید ظاهر گیرایی داشته باشند. در این تیزر چیز زیادی دیده نمی‌شود اما لوانته تروفئو از جلوپنجره پیانو بلک و ورودی‌های هوای اسپورت با عناصر لانه‌زنبوری سود می‌برد. از دیگر موارد قابل‌ذکر می‌توان به رینگ‌های بزرگ، عناصر فیبر کربنی و چهار خروجی اگزوز اشاره کرد.

این دو خودرو شاید تغییراتی در کابین داشته باشند که عبارت‌اند از تریم فیبر کربن و صندلی‌های اسپورت با نشان تروفئو.

برچسب ها:

مازراتی
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/5/11
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط