icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی از شاسی بلند غول پیکر QX80 اینفینتی در دوبی

رونمایی از شاسی بلند غول پیکر QX80 اینفینتی در دوبی

comments 1 1396/8/22

شرکت اینفینیتی در سال 2010 بود که تصمیم می گیرد نسل دوم خودرو شاسی بلند فول سایز QX80 را معرفی کند. مدلی که در آن زمان به عنوان QX56 شناخته می شد و حال به تازگی خودروساز ژاپنی با تغییر رویه ای تصمیم به معرفی مدل 2018 و بازطراحی شده آن گرفته است

این مدل با پیشرانه 5.6 لیتری هشت سیلندر 400 اسب بخاری می تواند در صحرا و بیابان های دوبی و دیگر مناطق عملکرد بالایی از خود نشان دهد. این مدل هشت سالی است که با پیشرانه هشت سیلندر عرضه می شود و باری دیگر شاهد معرفی نسخه هشت سیلندری از آن هستیم. QX80 جدید در دوبی رونمایی شد و باتوجه به تصاویر آشکار شده بیشتر تغییرات مربوط به فضای بیرونی و چراغ های خودرو شده و در داخل بخصوص داشبورد تغییرات خاصی صورت نگرفته است.

QX80 را می توان  شاسی بلند لوکس اینفینتی دانست که بزرگتر این مدل شاهد شاسی بلندی از این برند لوکس نیسان نیستیم. کریستین مونیر یکی از مدیران ارشد اینفینتی بیان کرد:

"QX80 اینفینیتی باری دیگر بروزرسانی شده تا مطابق با نظر مشتریان جدید خود باشد. خودرویی که شاسی بلند لوکس سفری شناخته شده و طرفداران بسیاری دارد."

از تغییرات حاصل شده این خودرو باید به چراغ های LED لیزری، سپرهای کرومی بازطراحی شده، جلوپنجره جدید، چراغ های عقب بازطراحی شده، صندلی های چرم قهوه ای باکیفیت و برخی دیگر اشاره داشت. همانطور که گفته شد اینفینیتی تغییرات بزرگی در این مدل حاصل نکرده و تنها باید به موارد موردبحث پرداخت. QX80 در مدل 2018 یک فیس لیفت زیبایی بوده که به نظر می رسد بتواند موردتوجه حاشیه نشین های خلیج فارس قرار گیرد. محبوبیت این شاسی بلند بزرگ در منطقه مورد اشاره موجب شد تا اینفینیتی بخواهد مدل را در شهر مطرح و مدرن دوبی معرفی کند.

یکی از نقطه های عطف طراحی QX80 2018 اینفینیتی چراغ زیبایی بوده که از طراحی کانسپت مونوگراف بهره گرفته شده است. پیشرانه هشت سیلندر در کنار این طراحی زیبا و مجلل، محصول جدید برند لوکس نیسان را به خودرو تمام عیاری تبدیل کرده است. در حالی که انتظار می رفت بزودی نسل جدید QX80 را شاهد باشیم متاسفانه مشخص نیست نسل بعدی این شاسی بلند زیبا و بزرگ چه زمانی رونمایی شده و عرضه می شود.

احتمالا در سال 2018 یا 2019 نیسان و اینفینیتی برنامه ای برای معرفی این مدل نسل جدید داشته باشند.

برچسب ها:

اینفینیتیqx80
user-img

نویسنده :

مهتاب جهاندار

comments 1 1396/8/22


نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img

کیوان 1396/8/23 | 01:52:56

InfinityQX80 شاسی بلند لوکس بسیار زیبا است فعلن نمی تونیم در ایران ببینیم رقیب سر سختی برای پاترول ۲۰۱۸ و لندکروز جدید میباشد

مطالب مرتبط