icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی از طراحی داخلی آئودی E-Tron با تکنولوژی بالا و 5 صفحه نمایشگر

رونمایی از طراحی داخلی آئودی E-Tron با تکنولوژی بالا و 5 صفحه نمایشگر

comments 0 1397/4/14

آینه های جانبی مجازی به نظر جذاب می آیند اما آیا از نظر قانونی در همه کشورها تأیید می شوند؟

آئودی از سال 2015 با نمایش یک خودروی مفهومی در نمایشگاه فرانکفورت در حال معرفی E-Tron  می باشد و حالا با گذشت سه سال هنوز نسخه ی تولیدی این کمپانی به نمایش در نیامده است. اما خوشبختانه امروز می توان کابین ایین خودرو را دید. با این حال آئودی همچنان آئودی همچنان این خودرو را یک پروتوتایپ خطاب می کند ولی می توان انتظار داشت که نسخه ی تولیدی نیز به همین شکل خواهد بود.

در داخل خودرو نکات جالبی به چشم می خورد که یکی از آن ها جایگزینی آینه های جانبی با دوربین است که تصویر آن ها بر روی نمایشگر های روی درب ها نشان داده می شود. جزئیات این دوربین ها ماه می به صورت رسمی اعلام خواهد شد اما حالا می توان به اجزاء مهم دیگری در داخل این خودرو اشاره نمود.

ممکن است عادت کردن به صفحه نمایشگرهای 7 اینچی OLED که دقیقا زیر پنجره ها قرار می گیرند کمی زمان بر باشد اما برتری ها و مزایای زیادی را ارائه می کنند. راننده می تواند تصویر دوربین ها را بزرگنمایی کند و در سه حالت به صورت برنامه ریزی شده برای پارک کردن، دور زدن و رانندگی در بزرگراه به صورت پیش فرض تنظیم نماید. این سیستم باعث می شود تا هیچگونه نقطه کوری در خودرو وجود نداشته باشد.

یک جفت مانیتور OLED قرار گرفته برای درب ها در کنار پشت آمپر کاملا دیجیتالی، سیستم اطلاعاتی و نمایشگر لمسی که در پایین کنسول مرکزی تعبیه شده است تعداد صفحه های نمایشگر را به 5 عدد می رساند.

پیشرانه ی این خودرو دو موتور برقی می باشد که روی هم رفته 355 اسب بخار قدرت تولید می کنند که سرعت این کراس اوور را از صفر تا 100 در عرض کمتر از 6 ثانیه طی می شود و تا حداکثر با سرعت 200 کیلومتر بر ساعت هم حرکت می کند. اگر به صورت خودکار یا دستی خودرو بر روی حالت اسپرت قرار بگیرد می تواند به صورت موقتی 402 اسب بخار تولید نماید.

user-img

نویسنده :

ایمان غفاری

comments 0 1397/4/14
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط