icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی استون مارتین مخصوص بیژن پاکزاد در مونتری

رونمایی استون مارتین مخصوص بیژن پاکزاد در مونتری

comments 0 1398/5/21

تا آغاز هفته مونتری زمانی اندکی باقی مانده و اخبار و حاشیه های این رویداد خودرو داغ داغ شده است.استون مارتین بعنوان یکی از خودروسازان حاضر وعده داده در مونتری از نسخه خاص پیژن DBS سوپرلگرا رونمایی خواهد کرد. این خودرو به یادبود طراح مشهور ایرانی الاصل آقای بیژن پاکزاد با همکاری واحد Q استون مارتین تولید خواهد شد.

استون مارتین تاکنون مشخصات خودرو جدید را مخفی نگه داشته است؛ اما به‌گفته‌ی این شرکت، خودرو جدید DBS در دو مدل کوپه و ولانته ساخته می‌شود. هریک از نمونه‌های خودرو جدید استون مارتین با رنگ زرد مخصوص و الگوی متفاوت روی رنگ کاپوت معرفی و در بدنه‌ی آن‌ها از ویژگی‌های منحصربه‌فرد دیگری همچون بال عقب با طرح برند بیژن نیز استفاده می‌شود.

طبق اطلاعات موجود در کابین این نسخه خاص از لگرا از چرم طبیعی تمساح و نشان برند بیژن استفاده شده است.البته خریداران این امکان را خواهند داشت که حرف اول نام و نام خانوادگی خود را بر روی پوشش صندلی ها حک کنند. تاکنون قیمت دقیق استون مارتین DBS بیژن مشخص نشده است؛ اما خریداران می‌توانند مدل جدید استون مارتین را از خانه‌ی طراحی بیژن یا نمایندگی‌های استون مارتین سفارش بدهند.

خودرو جدید استون مارتین عضو جدید خانه‌ی طراحی بیژن می‌شود که تاکنون، خودروهایی همچون بوگاتی ویرون و رولزرویس فانتوم را به خود دیده است. جدا از سوپراسپرت جدید DBS سوپرلجرا، استون مارتین مدل‌های DB4 GT زاگاتو و ابرخودرو والهالا (Valhalla) را نیز در رویداد مانتری به‌نمایش خواهد گذاشت.

ابرخودرو جدید استون مارتین نیز با همکاری ادرین نویی و فناوری‌های پیشرفته‌ی تیم فرمول یک ردبول تولید شده است. پس از مدل‌های والکری و والکری AMR Pro، این سومین ابرخودرو موتورمیانی استون مارتین محسوب می‌شود؛ اما والهالا در مقایسه با دو مدل دیگر برای راندن در شهر مناسب‌تر خواهد بود.

هایپر کار والها از پیشرانه 6 سیلندر  توربو و سیستم هیبریدی  بهره می برد که مجموعا 1000 اسب بخار را تولید می نماید. د. از این خودرو که در جدیدترین فیلم جیمز باند نیز نقش ایفا خواهد کرد، فقط پانصد دستگاه تولید خواهد شد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/5/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط