icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی بی ام و از M3 CS مدل 2018

رونمایی بی ام و از M3 CS مدل 2018

comments 0 1396/8/22

شرکت بی ام و به دنبال معرفی کمپانی لامبورگینی از کانسپت ترزو، به رونمایی از خودرو سدان اسپرت جدید خود M3 CS 2018 پرداخته است. خودرویی که در کنار چهره تهاجمی، پیشرانه قدرتمندی شامل حال آن شده تا عملکرد بالایی به عنوان یک مدل سدان قدرتمند از خود نشان دهد.

مشخصات فنی

مشخصات فنی

در بخش پیشرانه یک موتور 3.0 لیتری توربو  دوقلو  I-6 با 28 اسب بخار قدرت بیشتر نسبت به مدل استاندارد M3 به کار گرفته شده تا عملکرد بزرگی از خود نشان دهد. بنابراین می توان انتظار خروجی قدرت 453 اسب بخاری از این محصول شرکت باواریایی داشت که در چهره تهاجمی آن به خوبی مشخص است و می توان پرتوان باشد. چنین پیشرانه ای در کنار گیربکس کلاچ دوگانه هفت سرعته قدرت این سدان اسپرت را افزایش داده و آن را به سقف سرعت 278 کیلومتر برساعت خواهد رساند. در مقایسه با نسخه استاندارد این خودرو چند صد کیلوگرمی وزن کمتر داشته زیرا بی ام و از فیبرکربنی بهره گرفته و آن را با کاهش وزن چشمگیری رو به رو کرده است. در قسمت جلو، عقب و کناری این جنس بدنه به کار گرفته شده و کاهش وزن قابل توجهی را به دنبال داشته است. البته فیبرکربن از این مورد استفاده قرار می گیرد تا با کاهش وزن، ویژگی آیرودینامیکی خود را نیز بهبود بخشیده شود و از این رو می توان انتظارات بسیاری داشت و خودرو نیز عملکرد حرکتی بهتری خواهد داشت.

مشخصات ظاهری

مشخصات ظاهری

به گفته بی ام و این مدل از سه حالت رانندگی Comfort, SportوSport پلاس برخوردار بوده که در شرایط مختلف می توان آن را به کار گرفت. یک سوپاپ M این مدل را به خودرویی پرتوان تر تبدیل کرده و انتظارات را بیشتر می کند. البته ساختار بی ام و M3 CS 2018 با نسخه استاندارد M3 متفاوت بوده و ویژگی های بهتری در نظر گرفته شد. با وجود تایرهای 265/35/R19 در جلو و تایرهای 285/30/R20 در بخش عقب موجب می شود تا M3 CS 2018 به مدلی اسپرت‌تر تبدیل شود. ترمزهای و سیستم تعلیق اسپرت از بزرگترین ویژگی های این محصول شرکت باواریایی است. در فضای داخلی از آلکانترا در بخش فرمان و صندلی ها به کار گرفته شده و حتی شاهد چرم هایی در برخی قسمت های صندلی و بخش های داخلی فضای داخلی هستیم. متاسفانه قیمت مشخص نشد اما عرضه در ماه می سال 2018 خواهد بود.

user-img

نویسنده :

مهتاب جهاندار

comments 0 1396/8/22


نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط