icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی قریب الوقوع میتسوبیشی پاجرو 2020 در راه است

رونمایی قریب الوقوع میتسوبیشی پاجرو 2020 در راه است

comments 0 1398/4/20

حدود دو ماه پیش میتسوبیشی بصورت رسمی اعلام کرد برای همیشه تولید شاسی بلند نمادین پاجرو را برای همیشه متوقف کرد. البته مقامات ژاپنی متذکر شدند که این شاسی بلند همچنان در برخی دیگر از بازارهای دنیا نظیر استرالیا و شرق آسیا ادامه خواهد داشت. حالا این نشان تجاری اعلام کرده روز 25 جولای از میتسوبیشی پاجرو 2020 رونمایی خواهد کرد.

تاکنون تصاویر جاسوسی متعددی از نسخه فیس لیف پاجرو منتشر شده است اما این خودروساز ژاپنی برای آماده کردن مراسم رونمایی ،تصویر رسمی از نمای جلو پاجرو فیس لیفت را منتشر نموده است.

در این تصویر می‌توانیم نمای جلوی این شاسی‌بلند را ببینیم که از نظر طراحی چیز سورپرایز کننده‌ای ندارد. پاجرو اسپورت فیس لیفت که در بریتانیا با نام شوگان اسپورت و در برخی بازارهای دیگر با نام مونترو اسپورت شناخته می‌شود از دماغه‌ای که مشابه پیکاپ L200/تریتون فیس لیفت شده است سود می‌برد. شایان ذکر است این شاسی‌بلند بر پایه‌ی همین پیکاپ ساخته شده است.

طراحی سپر دینامیک میتسوبیشی روی پاجرو اسپورت 2020 جواب داده و جلوپنجره و چراغ‌های جلو نیز مشابه پیکاپ این برند هستند. البته سپر طراحی اسپورت تری دارد چراکه نیازی به خشونت ذاتی پیکاپ L200 در این خودرو نمی‌باشد. به نظر می‌رسد چراغ‌های قرار گرفته روی سپر هم ظاهر متفاوتی در مقایسه با پیکاپ این برند ژاپنی دارند.

میتسوبیشی در خصوص مشخصات و امکانات رفاهی اطلاعاتی را منتشر نکرده است اما پیش بینی می گردد این خودرو در مدل 2020 خود در تمامی ابعاد بهبود قابل ملاحضه ای را دریافت کرده است.

از آنجایی که ارتباط زیادی ما بین پاجرو و L200 فیس لیفت وجود دارد به نظر می رسد نسخه فیس لیفت این خودرو به همان پیشرانه 2.4 لیتری توربو دیزل با بیشنه قدرت181 اسب بخار و حداکثر گشتاور 430 نیوتن متر مجهز خواهد شد.قدرت این پیشرانه از طریق جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک و سیستم چهار چرخ محرک به هر دو محور خودرو منقل می گردد. انتظار می‌رود شاسی‌بلند تازه‌نفس میتسوبیشی از حالت‌های آفرود، گل‌ولای، برف، ماسه و صخره‌ی L200 فیس لیفت هم استفاده کند.

 

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/4/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط