icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی قریب الوقوع نختسین خودروی الکتریکی لکسوس

رونمایی قریب الوقوع نختسین خودروی الکتریکی لکسوس

comments 0 1398/8/22

برند های برتر جهان یک به یک در حال گسترش محصولات الکتریکی هستند و لکسوس نیز جای خالی یک محصول تمام الکتریکی را در سبد خود خالی می بینید. از همین رو ژاپنی ها  اخیرا از یک کانسپت الکتریکی با نام LF-30 رونمایی کرده اند اما این کراس اوور 530 اسب بخاری با توجه به طراحی رادیکال و درب های گالوینگ بزودی در خط تولید جای نخواهد گرفت.اما ظاهرا لکسوس در پشت پرده در حال مهیا یک خودروی تمام الکتریکی قابل تولید دیگر بوده و قرار است در آینده بسیار نزدیک آن را رونمایی کند.

لکسس در 22 نوامبر اولین خودروی الکتریکی قابل خریداری خود را در نمایشگاه خودروی گوانگژو معرفی خواهد کرد. اگر تعجب کردید که چرا لکسس که برند لوکسی بوده و معمولاً روی بازار آمریکا تمرکز دارد چنین محصول مهمی را در چین رونمایی می‌کند باید بدانید بازار چین یکی از اصلی‌ترین بازارها برای این خودرو خواهد بود. البته اروپا نیز جایگاه مهمی در نزد لکسس برای فروش این خودرو دارد.

محصول جدید لکسس در نمایشگاه لس‌آنجلس که آن‌هم از 22 نوامبر شروع به کار می‌کند پدیدار نخواهد شد زیرا این خودروی الکتریکی که هنوز نامی هم ندارد به‌طور خاص برای هماهنگی با نیازهای مشتریان چینی و اروپایی ساخته شده است. لکسس علاوه بر بیانیه خبری خود تصویری تیزری از خودروی خود را منتشر کرده که در آن می‌توانیم واژه الکتریک را نیز ببینیم.

هنوز مشخص نیست که این خودرو نسخه تولیدی از کانسپت کوچک و هاچبک LF-SA 2015 خواهد بود یا که نسخه الکتریکی کراس اوور UX محسوب خواهد شد. به‌هرحال این خودرو از پلتفرم کنونی محصولات لکسس استفاده خواهد کرد. لکسس می‌گوید اگر می‌خواست یک پلتفرم جدید برای خودروی الکتریکی خود بسازد باید تا اوایل دهه میلادی آینده صبر می‌کردیم تا چنین خودرویی را ببینیم.

لکسس می‌خواهد فروش خودروهای الکتریکی و پلاگین هیبریدی‌اش تا سال 2025 از فروش محصولات سنتی‌اش سبقت گیرد و به همین خاطر نسخه‌های الکتریکی شده از تمامی محصولات خود را معرفی خواهد کرد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/8/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط