icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی قریب الوقوع کانسپت تویوتا سوپرا TRD پرفورمنس لاین

رونمایی قریب الوقوع کانسپت تویوتا سوپرا TRD پرفورمنس لاین

comments 0 1397/11/15

نسل پنجم تویوتا سوپرا  دو هفته پیش در نمایشگاه خودرو دیترویت رونمایی شد. ظاهرا تویوتا برای این خودرو کوپه خود برنامه های زیادی دارد  چرا که به تازگی بخش مسابقه این برند ژاپنی اعلام کرده است در نهم فوریه از کانسپت سوپرا TRD پرفورمنس لاین رونمایی خواهد کرد.این مهم نشان می دهد بخش مسابقه ای تویوتا علاقمند است توانایی خود را برای ارتقای سوپرا به نمایش بگذارد.طبق اخبار موجود این خودرو در نمایشگاه اوزاکا معرفی خواهد شد که نمونه ژاپنی نمایشگاه SEMA آمریکا جهت معرفی محصولات تیونینگ است.

این کانسپت نمایشی می‌تواند برخی اطلاعات درباره‌ی راه‌های ارتقای خودروی سوپرا با استفاده از قطعات TRD را افشا کند.البته معرفی این خودرو قابل پیش بینی بود چرا که مدیربرنامه ریزی تویوتا در نمایشگاه دیترویت به آن اشاره کرده بود.وی در مصاحبه ای با موتورند اعلام کرده بود بزودی برنامه هایی برای معرفی قطعات بخش TRD تویوتا خواهیم داشت و امکان رونمایی از کانسپت سوپرا TRD وجود دارد.

کانسپت سوپرا TRD پرفورمنس لاین با نشان‌های GRMN همراه خواهد شد. تویوتا قبلاً برنامه‌های خود برای تولید سوپرا GRMN پرفورمنس را اعلام کرده بنابراین این خودرو می‌تواند نقطه امید دیگری برای طرفداران محصول اسپورت ژاپنی‌ها باشد.البته مدیر برنامه ریزی تویوتا در مصاحبه با موتور ترند تاکید کرده بود با توجه به حجم پایین درخواست ها برای خودروهای اسپرت در بازار کنونی ،تولید این خودرو بسیار محدود خواهد بود.

تویوتا هنوز اطلاعاتی را در خصوص کانپست سوپرا TRD پرفورمنس لاین منتشر نکرده است اما بطور قطع تغییرات عمده ای در برخی از قطعات بدنه و مشخصات فنی از قبیل سیستم تعلیق و ترمز ها رخ داده است.اما به نظر نمی رسد که قدرت 335 اسب بخاری و گشتاور 495 نیوتنی افزایش یابد .

برچسب ها:

تویوتا
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/11/15
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط