icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی محرمانه شاسی بلند الکتریکی نیسان

رونمایی محرمانه شاسی بلند الکتریکی نیسان

comments 0 1398/6/27

نیسان در حال حاضر بعنوان سازنده یکی از پرفروش ترین خودروهای برقی این روزهای جهان شناخته می شود. این برند ژاپنی تاکنون 400 هزار دستگاه از خودروی اقتصادی لیف را در سرتاسر جهان بفروش رساند و اصلا دوست ندارد که این موفقفیت چشمگیر افت نماید .

پیرو همین سیاست نیسان قصد دارد در آینده نزدیک کراس اوور الکتریکی جذابی را رونمایی کند.شایعاتی وجود دارد که این خودرو تولید گردید و در جلسه ای محرمانه فقط برای نمایندگان رونمایی شده است.

البته فعلاً جزئیات زیادی از مشخصات این کراس اوور الکتریکی در دست نیست. بنا به گفته‌ی نمایندگانی که در این جلسه حضور داشته‌اند، کراس اوور الکتریکی این برند برد 483 کیلومتری خواهد داشت که آن را با کراس اوورهایی همچون تسلا مدل X (برد 523 کیلومتری) و جگوار آی پیس (برد 377 کیلومتری) قابل‌مقایسه می‌کند. موضوع بهتر اینکه این خودرو طبق گفته‌ها شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت زیر 5 ثانیه خواهد داشت.

اولین کراس اوور الکتریکی نیسان که به جهانیان معرفی شده کانسپت iMx سال 2017 بوده است و حالا می‌بینیم که نسخه‌ی تولیدی هم با فاصله‌ای نسبتاً کوتاه در راه خط تولید است.

البته برخی نمایندگی‌های نیسان اظهار داشته‌اند این خودرو یک کراس اوور کامپکت یا جمع‌وجور بوده و تناسبات بدنه‌ی آن مشابه مدل روگ بوده اما فضای داخلی آن در حد مورانو ارزیابی شده است. انتظار می‌رود کراس اوور الکتریکی نیسان تا نیمه‌ی دوم سال 2021 رونمایی شود و بخشی از برنامه‌ی این شرکت برای ارائه‌ی 8 محصول الکتریکی در 5 سال آینده باشد.

قابل ذکر است تصاویر مربوط به کانسپت IMx می باشد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/6/27
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط