icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی نیسان جوک در فرانسفورت !!شوخی یا تمسخر

رونمایی نیسان جوک در فرانسفورت !!شوخی یا تمسخر

comments 0 1398/6/22

نمایشگاه خودروی فرانکفورت آلمان آغاز بکار کرده و بسیاری از خودروسازان برتر جهان این رویداد بزرگ خودرویی را برای نمایش جدیدترین محصولات خود برگزیده اند. اما در این بین، 23 برند معتبر ترجیح داده اند که در فرانکفورت 2019 حضور نداشته باشند.نیسان یکی از آنهاست که علی رغم معرفی یکی از محصولات مهم خود برای اروپایی ها، در این نمایشگاه حضور نداشت.

خودروی مهم نیسان ،همان نسل جدید کراس اوور جوک است که به تازگی و بصورت آنلاین معرفی شده از همین رو جای خالی آن در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 کاملا حس می گردد.اما نیسان در اقدامی جالب توجه این کراس اوور کامپکت را در نمایشگاه خودساخته رونمایی کرد که از نظر نام بسیار شبیه نام فرانکفورت است.

این نمایشگاه خودرو با نام کامل Francfort Show 2019 شناخته می‌شود که رویدادی کاملاً ساختگی بوده و نیسان با برگزاری آن خواسته با نمایشگاه فرانکفورت 2019 شوخی کرده باشد. این خودروساز ژاپنی روستای فرانسفورت (برگردان فرانسوی فرانکفورت آلمان) در فرانسه را برای برگزاری نمایشگاه ساختگی خود انتخاب کرده است.

قابل ذکر است ما مطمئن نیستم که چنین روستایی اصلا وجود خارجی داشته باشد چرا که در نقشه چنین منطقه ای در فرانسه دیده نمی شود. به‌هرحال نیسان اقدام به انتشار تصاویر و ویدئوی جدیدی از جوک 2020 در وب‌سایت اروپایی خود کرده است.

این اتفاق عجیب و  غریب در هفتم سپتامبر رخ داده و پذایرای عموم علی الخصوص مالکان نیسان جوک بوده است. نیسان فرانسه انتظار بازدید خیل عظیم بازدیدکنندگان را داشته و حتی قول سورپرایز 150 بازدیدکننده ی اول را داده است. تاکنون تنها 23 نفر با جوک خود به Francfort رفته‌اند تا جوک جدید را تماشا کنند.

مشخصا تغییرات عمده در صنعت خودروی جهان بر روی نمایشگاه های خودروی تاثیر بسزایی داشته و به همین دلیل نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 از غیب برند های مطرح جهان رنج می برد.

لیست بلندبالای غایبان این رویداد خودرویی شامل نام هایی همچون آبارث، آلپاین، آلفارومئو، استون مارتین، کادیلاک، شورولت، کرایسلر، سیتروئن، داچیا، دی اس، فراری، فیات، اینفینیتی، مزدا، میتسوبیشی، نیسان، پژو، رولزرویس، سوبارو، سوزوکی، تویوتا و ولوو می‌باشد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/6/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط