icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی هوندا CB-F کانسپت،موتور سیکلتی مدرن با ظاهر سنتی

رونمایی هوندا CB-F کانسپت،موتور سیکلتی مدرن با ظاهر سنتی

comments 0 1399/1/10

نمایشگاه موتور سیکلت اوزکا هم گزند ویروس کرونا در امان نماند و این رویداد نیز کنسل شد.به همین دلیل هوندا بصورت آنلاین جدیدترین موتور سیکلت خود با نام کانسپت CB-F را رونمایی کرد.

این موتورسیکلت‌ساز ژاپنی در خلق کانسپت CB-F نیم‌نگاهی به CB900F داشته‌اند، موتورسیکلتی که اولین بار در سال 1979 وارد بازار شد و در سال 2002 نیز شاهد احیای آن با هوندا 900 هورنت بودیم. با در نظر گرفتن این موضوع، موتورسیکلت جدید هوندا از طراحی کلاسیک و البته تکنولوژی مدرن قوای محرکه سود برده است.

این بایک بر پایه یک ساختار سبک‌وزنی شکل گرفته که دارای فولاد با کشش بالا می‌باشد. همچنین موتورسیکلت مفهومی هوندا دارای دوشاخ جلوی یکپارچه و بخش جانبی آلومینیومی است.

از جمله عناصر طراحی کلاسیک CB-F کانسپت می‌توان به چراغ جلوی گرد و ساده، رنگ نقره‌ای و آبی قدیمی، عناصر مشکی‌رنگ بدنه، اگزوز کروکی و صندلی چرمی ساده اشاره کرد.

اما نیروبخش این موتورسیکلت پیشرانه 4 سیلندر 4 سوپاپه با حجم 998 سی‌سی می‌باشد. هوندا قدرت و گشتاور این پیشرانه را اعلام نکرده اما گفته که پیشرانه یاد شده با یک گیربکس 6 سرعته دستی همکاری می‌کند.

همچنین ژاپنی‌ها نگفته‌اند که این کانسپت به مدلی تولیدی بدل خواهد شد یا خیر؛ اما هوندا اعلام کرده پس از لغو نمایشگاه موتورسیکلت اوزاکا اقدام به راه‌اندازی نمایشگاه مجاری هوندا در وب‌سایت خود کرده و آنجا می‌توانید 29 موتورسیکلتی که قرار بود در اوزاکا به نمایش درآیند را ببینید.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/1/10
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط