icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی یاریس اسپرت 2019 برای اروپایی ها

رونمایی یاریس اسپرت 2019 برای اروپایی ها

comments 0 1397/7/15

تویوتا سیاست های خاصی برای بازار اروپا در نظر گرفته است چراکه مردمان این قاره از خصوصیات خاصی برخوردار هستند و تویوتا به این مهم واقف است. از این رو نسخه پرفورمنس تویوتا یاریس  GRMN هیچگاه به بازار اروپا راه نیافت. اما نمایشگاه پاریس برای دوستدارن اروپایی این خودرو همراه با خبر های خوشی بود چرا که تویوتا از نسخه یاریس اسپرت GR در نمایشگاه پاریس برای عرضه در اروپا رونمایی کرد.

تویوتا یاریس اسپرت gr

یاریس اسپرت GR همانند GRMN خودرویی پرفورمنس است اما یک پله پایین تر.با این حال تویوتا بیان داشته این خودرو کاملا نیاز های یک رانندگی هیجان انگیز را برآورده خواهد ساخت.تمرکز فنی تویوتا برای ارتقاء سیستم تعلیق خودرو بوده است . همچنین دیسک و صفحه و  رول بار این مدل سفت تر گردیده است تا در نهایت ارتفاع خودرو 11 میلی متر کاهش یابد.

تویوتا یاریس اسپرت gr

البته تویوتا به منظور جذابیت بصری بیشتر نمای یاریس اسپرت GR را دستخوش تغییراتی کرده است . چرخ های 18 اینچی به همراه تایرهای اسپرت Bridgestone Potenza RE50 برای یک خودروی اسپرت کوچک کاملا عالی به نظر می رسد. از جمله جذابیت های ظاهری خودرو باید به اسپویلر عقب و سقف مشکی اشاره کرد.البته سقف خودرو تنهای جایی نیست که به رنگ مشکی درآمده است بلکه برخی از قطعات بدنه نظیر زه های روی درب ،قاب آینه ها و جلو پنجره نیز به رنگ مشکی در آمده است.

تویوتا یاریس اسپرت gr

کابین این خودرو نیز به منظور هماهنگی با نمای بیورنی از تریم سفید و مشکی استفاده شده است بطوریکه  برخی از نقاط صندلی ها سفید و قسمت پشت سری مشکی رنگ طراحی شده است.غربیلک فرمان سه پره یاریس اسپرت GR از تویوتا 86 به عاریت گرفته شده است.

تویوتا یاریس اسپرت gr

برخلاف طراحی سه درب GRMN که به پیشرانه 1.8 لیتری سوپرشارژ 4 سیلندر مجهز است، یاریس GR اسپرت تنها با بدنه 5 در عرضه می‌شود و مجهز به پیشرانه 1.5 لیتری هیبریدی 4 سیلندر است.

user-img

نویسنده :

گروه خبری

comments 0 1397/7/15
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط