icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی شاسی بلند جدید پینین فارینا در نمایشگاه پکن

رونمایی شاسی بلند جدید پینین فارینا در نمایشگاه پکن

comments 0 1397/1/24

از آغاز سال جدید میلادی نمایشگاه های خودروی مختلفی شامل دیترویت ،ژنو و نیویورک برگزار شده که بسیار مورد توجه رسانه های قرار گرفت اما شاید نمایشگاه خودروی پکن که در هفته های آتی برگزار می رگردد بیش از آنکه مورد توجه رسانه قرار بگیرد برای خودورسازان از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که چین یکی از بزرگترین بازارهای خودرو جهان بوده و می تواند نقش تعیین کننده ای برای بالا بردن آمار فروش یک برند را داشته باشد از همین رو بسیاری از برند های معتبر قرار است محصولات مختلفی را در این نمایشگاه رونمایی کنند.

پنین فارینا K350

شرکت ایتالیایی پینین فارینا که به تازگی با انتشار یک تصویر، خبر از رونمایی سدان H550 را رسانه ای کرده بود ،  تصویری دیگری را منتشر کرد که نشان می دهد این شرکت قرار است در پکن یک SUV هم رونمایی کند. البته در تصاویر منتشر شده نمی توان به جزئیات این خودرو پرداخت اما نکته ای که مشخص است این خودرو یک SUV خوش ترکیب با کابینی لوکس خواهد بود. این SUV که  K350 نام دارد  کوچکترین عضو خانواده است و  از شاسی بلند های 5 نفره K550  و هفت نفره K750 کوچکتر است.

پنین فارینا K350

پینین فارینا با رونمایی از این دو محصول در حقیقت 6 خودروی را تاکنون رونمایی کرده که همگی بصورت پروتوتایپ هستند . این خودروسازی ایتالیایی تا کنون سدان های H600 و  HK GT و شاسی بلند های K550 و K750 را رونمایی کرده است. K350 برخلاف دو SUV هیبیدی دیگر این شرکت کاملا الکتریکی بوده و طبق ادعای سازنده قادراست با یکبار شارژ حدود 1000 کیلومتر را بپیماید.

پنین فارینا H600

پینین فارینا در جریان نمایشگاه ژنو سدان با شکوه H600 ر رونمایی کرد و H550 را که از نظر سازمانی پایین تر از H600 قرار دارد را به همراه شاسی بلند تمام برقی K350 در نمایشگاه پکن و در 25 آوریل رونمایی خواهد کرد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/1/24
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط