icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی تویوتا تاکوما TRD PRO در نمایشگاه شیکاگو

رونمایی تویوتا تاکوما TRD PRO در نمایشگاه شیکاگو

comments 0 1396/11/18

تنها یک روز تا آغاز نمایشگاه شیکاگو باقی مانده و تویوتا با انتشار دو تیزر از بروزرسانی محصولات آفرود خود داده توسط پکیج TRD PRO خبر داده است.در این دو تصویر مشخص است تویوتا سه مدل وانت پیکاپ توندرا ،وانت پیکاپ تاکوما و SUV فورچونر را با بروزرسانی جدید به نمایشگاه شیگاگو 2019 بیاورد.

نمایشگاه شیکاگو

در تصویر اول سه خود روی بر روی یک منطقه کوهستانی و از فاصله دو مشخص هستند ،اما در تصویر دوم تویوتا توندرا در پشت گرد غبار مخفی شده و فقط قسمتی از نمای جلو این خودرو مشخص می باشد.استفاده از جلو پنجره مشبک جدید که نام تویوتا در پیشانی آن به چشم می خورد از جمله تغییرات صورت گرفته است. اما همچنین استفاده از    snorkelدر این خودرو به وضوح مشخص شده است. Snorkel در زمانی که خودرو قصد عبور از رودخانه را داشته باشد وظیفه ورود هوا و خروج گازهای ایجاد شده در موتور را بر عهده خواهد داشت.

نمایشگاه شیکاگو

پیکج 2019 در حال حاضر تجهیزاتی شامل سیستم تعلیق خاص برای توندرا ،فورچونر و تاکوما را عرضه می کند اما در مدل 2019 این پیکچ ارتفاع خودرو 1 تا 2 اینچ افزایش داشته و از صفخات فلزی اکسید در زیر خودرو نیز استفاده شده است.همچنین در این پکیچ لاستیک های جهت استفاده خارج از جاده ای  ارتفا یافته است.

اطلاعاتی در خصوص پکیج TRD PRO جدید منتشر نشده اما این سه خودرو مجهز شده به این پکیج فردا پنجشبه در نمایشگاه خودروی شیکاگو رونمایی خواهند شد.

user-img

نویسنده :

حسین ریاحی

comments 0 1396/11/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط