icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین ریماک C Two ،سوپر اسپرتی با 2000 اسب بخار در ژنو

ریماک C Two ،سوپر اسپرتی با 2000 اسب بخار در ژنو

comments 0 1397/12/18

در نمایشگاه خودروی ژنو 2019 بیش از هر چیز حضور سوپر اسپرت های الکتریکی خود نمایی می کرد بطوریکه انواع  و اقسام هایپر کارهای الکتریکی با مشخصات فنی فراتر از انتظار در این آوردگاه خودوریی به نمایش گذاشته شدند. اما شاید هیچکدام نتوانند در مقابل سوپر اسپرت ریماک عرض اندام کنند چرا که ریماک جزو قدیم ترین و البته مشهور ترین الکتریکی سازان جهان در بحث سوپر اسپرت هاست و به نوعی پیشکسوت محسوب می گردد.

این خودروساز کرواسیایی در نمایشگاه ژنو سال گذشته از ریماک C TWO رونمایی کرد و امسال هم این خودرو را با رنگ و لعابی جدید با خود به این نمایشگاه آورده بود.لباس جدید این سوپر اسپرت ،سفید به همراه فیبر کربن آبی رنگ بود. البته در داخل کابین هم به لطف تریم فیبر کربنی مات همراه با چرم آبی‌رنگ در صندلی‌ها، رو دری‌ها، کنسول مرکزی، زیر آرنجی مرکزی و حتی کف‌پوش‌ها، بسیار چشمگیر به نظر می‌رسد.

 

 

ریماک در حقیقت با رونمایی این خودرو نشان داد که مسیر تولید نهایی نسخه پرتوتایپ به خوبی پیش می رود و طبق اعلام قبلی نسخه تولیدی طبق مشخصات ارائه شده به مالکان در سال 2020 تحویل خواهد شد.ریماک همچنین اعلام کرده بروزرسانی پیشرانه این خودرو در حال انجام است اما در خصوص جزئیات آن اطلاعاتی را منتشر نکرده است.

 اما اطلاعاتی مختصر در خصوص ریماک C Two وجود دارد که به ما می گوید این خودرو از چهار موتور الکتریکی با قدرتی در مجموع 1914 اسب بخار و گشتاوری برابر با 2300 نیوتن بهره خواهد برد. این هایپر کار افسانه ای به لطف این میزان قدرت و گشتاوری که از همان ابتدا در اختیار راننده قرار می گیرد تنها 1.85 ثانیه نیاز دارد تا سرعتش به 100 کیلومتر در ساعت برسد و این زمان برای رسیدن به سرعت 300 کیلومتر برابر با 11.8 ثانیه اعلام شده است. به لطف پکیج باطری‌های 120 کیلووات ساعتی نیز C Two می‌تواند طبق اندازه‌گیری‌های WLTP، با یک‌بار شارژ 550 کیلومتر را طی کند درحالی‌که این عدد با اندازه‌گیری‌های NEDC برابر با 650 کیلومتر خواهد بود.

 اما اطلاعاتی مختصر در خصوص ریماک C Two وجود دارد که به ما می گوید این خودرو از چهار موتور الکتریکی با قدرتی در مجموع 1914 اسب بخار و گشتاوری برابر با 2300 نیوتن بهره خواهد برد. این هایپر کار افسانه ای به لطف این میزان قدرت و گشتاوری که از همان ابتدا در اختیار راننده قرار می گیرد تنها 1.85 ثانیه نیاز دارد تا سرعتش به 100 کیلومتر در ساعت برسد و این زمان برای رسیدن به سرعت 300 کیلومتر برابر با 11.8 ثانیه اعلام شده است.

 به لطف پکیج باطری‌های 120 کیلووات ساعتی نیز C Two می‌تواند طبق اندازه‌گیری‌های WLTP، با یک‌بار شارژ 550 کیلومتر را طی کند درحالی‌که این عدد با اندازه‌گیری‌های NEDC برابر با 650 کیلومتر خواهد بود.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/12/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط